В Чернівцях відбулося засідання Комітету ВРУ з питань бюджету під керівництвом голови Комітету, президента ФФУ Андрія Павелка

DSC_0260

В липні 2017 року в Чернівцях відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету під керівництвом голови Комітету, президента ФФУ Андрія Павелка. Увагу було звернуто на головні завдання, щодо вирішення яких область сподівається на підтримку та допомогу урядовців та парламентарів.

DSC_0261

Мова ішла про необхідність відкрити на Буковині додаткові пункти пропуску на кордоні з Румунією, а також про фінансування Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, оскільки бюджет закладу, за словами ректора Степана Мельничука, не може забезпечити збереження об’єкту ЮНЕСКО. У зв’язку з цим було запропоновано внести в бюджет окремим рядком фінансування об’єктів, що належать до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

DSC_0253 DSC_0253

Окрім того, було піднято питання щодо добудови перинатального центру в Чернівецькій області.  Представники крайової влади просили підтримати членів комітету пропозицію другого траншу, аби завершити роботи і здати медичний заклад в експлуатацію вже цього року.

DSC_0238

“Ми заслухали стан справ фінансового забезпечення, соціально-економічного розвитку регіону, а також визначили основні напрямки, які бюджетний комітет буде ініціювати перед урядом, перед Верховною радою щодо підтримки тих важливих питань, які обговорювали», – зазначив голова Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, президент ФФУ Андрій Павелко.

DSC_0184

Окрім цього, почесним гостям – представникам Комітету – було проведено екскурсію територією Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, центральний корпус якого включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0223