Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2022/23. Підсумки сезону

От і настала пора нашого з вами традиційного підсумкового матеріалу по подіях зимового сезону-2022/23 у буковинському футзалі. І найперше, що хочеться відмітити – це те, що з кожним новим сезоном Відкритий Чемпіонат Чернівців стає все цікавішим і цікавішим, багатшим на події, більш інтригуючим та аж занадто непередбачуваним! Усі ці чинники тому і привертають усе більшу аудиторію вболівальників як на трибунах «Олімпії», так і під час переглядів трансляцій матчі чемпіонату на нашому відеоканалі в Youtube. А дивитися таки є на що!

Розпочинаємо, так би мовити, також логічно – з лауреатів сезону. У Чемпіонаті Чернівців – це суто чернівецьке тріо:

3-тє місце – «Бастіон» Чернівці

2-ге місце – «Том-студіо» Чернівці

1-ше місце – «Урожай-Сітка-Захід» Чернівці

Далі, звичайно, згадаємо Кубок Чернівців. Його володар – «Урожай-Сітка-Захід» Чернівці, фіналіст – «Том-Студіо» Чернівці.

Як ми бачимо, тут – повна гармонія: «золотий дубль» у виконанні «урожаївців» і двічи другими до фінішу приходили «студійці».

Якщо говорити про наші традиційні рубрики з ексклюзивними епітетами, то мусимо повторитися: усе те, що ви читатимете нижче, є суб’єктивними оцінками прес-служби АФЧО і спортивної медіа-агенції A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, і ні в якому разі не є офіційною позицією Асоціації футболу Чернівецької області!

Що ж, тоді поїхали!

 1. Команда-«гегемон». Звичайно, це – «Урожай-Сітка-Захід» Чернівці. «Урожаївці» впевнено і солідно перемогли в обох турнірах, хоча перемога в Чемпіонаті далася команді дуже й дуже нелегко через велику завантаженість гравців, що були задіяні як у футзалі, так і в міні-футболі. Та і травми цього року не оминали чемпіона…
 2. Команда-«дублер». Тут теж усе ясно – «Том-Студіо» Чернівці. Чому дублер? Тому, що у всіх змаганнях «студійці» були другими, і постійно їм чогось не вистачало для головування. Знову ж таки, прикрі провали проти команд-аутсайдерів підвели команду, яка, без сумнівів, провела дуже класний і яскравий сезон.
 3. Командаперспектива. І це – ДЮСШ №1 м. Чернівці, яка наступного сезону, якщо все буде добре, повернеться до нас вже з іншою назвою. Так, «школяри» посіли 12-ту, передостанню сходинку в турнірній таблиці, але з кожним туром набирали обертів, причому з неймовірною швидкістю. Вони вже не були «хлопчиками для биття», як минулого року, а в майбутньому, впевнений, стануть справжньою грозою авторитетів.
 4. Команданестабільність. Мова цього разу йде про чернівецький «Radent». «Стоматологи» суттєво підсилилися в ході сезону, але й це не допомогло команді з великим потенціалом і зірковим тренером. Були яскраві перемоги, безколірні нічиї та прикрі поразки і ніяк не можна було передбачити, з яким настроєм «Радент» вийде на ту чи іншу гру. До наступного сезону ця команда вже точно підходитиме більш ретельно.
 5. Команда-«вибух». А тепер говоримо про спортивний клуб ГУ НП в Чернівецькій області – чернівецький «Бастіон». Розпочали з трьох поразок, і, здавалося б, усе… Сезон провалено на самому початку. А ні! «Бастіон» перетворився, заграв потужно і увірвався до трійки призерів Чемпіонату. Команда навіть за певних умов претендувала на «срібні» нагороди, але суперники-лідери просто вже не дозволили себе наздогнати.
 6. Командарозчарування. Безумовно, тут можна говорити про «Варатик» із Коломиї – єдину небуковинську команду чемпіонату. Минулого року покутяни зарекомендували себе потужним і незручним суперником, але цьогоріч проявити себе не змогли і провалилися в зону аутсайдерів. Чи то переїзди до Чернівців сказалися, чи то повітряні тривоги або відключення електроенергії, але в таких умовах були всі команди-учасниці…
 7. Команда-«свято». А це – ФК «Рокитне-Стальнівці». Усі матчі за участі рокитнян відрізнялися жвавістю і драматизмом. Напевно, це – найяскравіша команда сезону, що могла б посісти і значно вище місце, але… То банально не зібралися, то не налаштувалися – і в підсумку виявилися далеченько від трійки призерів.

Можна, звичайно, згадати «ДВ-Транс» із Недобоївців, який, на відміну від минулого сезону, не закріпився в медальній зоні, хоча й фінішував дуже близько від неї, або «Фазенду» і «Поліцію охорони», які, схоже, «вийшли лише трохи прогулятися», але на цьому і завершимо.

Залишається лише представити символічну збірну Відкритого Чемпіонату Чернівців сезону-2022/23, яку також ми вказуємо з нашої суб’єктивної точки зору. До неї увійшли:

 

 • Воротарі:
 • Ростислав Храпко (УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД) і Василь Біблюк (ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК)
 • Універсали:
 • Олег Керчу (УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД)
 • Василь Савчук (АМАТОР-САДГОРА)
 • Сергій Максимчук (ТОМ-СТУДІО)
 • Олег Чемерейко (УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД)
 • Максим Беслубняк (РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ)
 • Вадим Бута (ТОМ-СТУДІО)
 • Леонід Львов (РАДЕНТ)
 • Сергій Рибак (УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД)

 

Щиро дякуємо всім командам, гравцям, тренерам, арбітрам, уболівальникам і прес-службам за цікавий та змістовний сезон! Ще більше дякуємо Збройним Силам України за можливість жити в мирі, спостерігати і грати в улюблену гру! Якщо буде усе добре – зустрінемося за рік у сподіваннях, що буде не менш цікаво і видовищно!