«Відкриті уроки футболу» в межах партнерського проєкту УАФ, Асоціації крос-культурних проектів (Данія) та міжнародної організації “UEFA Foundation” для дітей відвідали Вижницю

Буковина продовжує надавати українським дітлахам соціально-психологічну допомогу під час «Відкритих уроків футболу» в межах партнерського проєкту Української Асоціації Футболу, Асоціації крос-культурних проектів (Данія) та міжнародної організації “UEFA Foundation” для дітей, який на території нашого краю підтримує Асоціація футболу Чернівецької області..
Цього разу важливу психосоціальну підтримку дітям ВПО та місцевим діткам протягом 14-15 листопада було надано у м. Вижниця на місцевому стадіоні «Черемош».
Щира подяка за проведений захід координатору “Відкритих уроків футболу” в Чернівецькій області Александру Плахову та голові Вижницької районної асоціації футболу Степану Гакману Степану Олексійовичу, які вже вдруге сприяли реалізації проекту у Вижниці.
Дітей також привітали, вручивши їм додаткові подарунки, голова Вижницької міської ради О. Чепіль, голова Вижницької районої ради М. Андрюк, начальник відділу освіти, культури, медицини та спорту Г. Токар, начальник Дитячо-юнацької спортивної школи м. Вижниця П. Сичов та голова Вижницької асоціації футболу С. Гакман.
Кожна команда-учасниця отримала велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожна дитина — футболку, бейсболку, браслет і диплом проєкту.
Нагадаємо, що «Відкриті уроки футболу» включають також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.
В даному заході взяли участь 140 дітей з десити різних шкіл Вижницького району. З дітьми займалися вчителі фізичної культури, практичний психолог Вижницького опорного ліцею О. Швейка, старший лейтенант поліції Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій обл. В. Юзков, старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій області Ю. Зельська.
Дякуємо всім хто долучився до проведення і реалізації проекту у Вижниці!