«Відкриті уроки футболу» знову гостювали на Буковині, цього разу – у с. Панка

Буковина продовжує допомагати українським дітям на «Відкритих уроках футболу» в межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей».

Цього разу важливу психосоціальну підтримку дітям ВПО та місцевим дітям, постраждалим від війни, було надано адмінстрацією НВК с. Панка, місцевими організаторами та лідером волонтерів — Головою КДК АФЧО Василем Баланюком.

Дітей також привітали, вручивши їм додаткові подарунки, координатор «Відкритих уроків футболу» від УАФ Євгеній Столітенко, регіональний координатор від Асоціації футболу Чернівецької області Олександр Плахов, представник обласної ради Петро Брижак та сільський староста Панки Сергій Казюк.

Кожна команда-учасниця отримала велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожна дитина — футболку, бейсболку, браслет, диплом проєкту, а також набори для малювання та солодкі подарунки.

Нагадаємо, що «Відкриті уроки футболу» включають також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.

У межах партнерського проєкту вони вже відбулися в таких локаціях:

— Львівська обл., Миколаїв;

— Івано-Франківська обл., Галич;

— Львівська обл., Буськ;

— Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Зруб-Комарівський;

— Івано-Франківська обл., Надвірна;

— Чернівецька обл., Сторожинецька ОТГ, Панка.