“Відкриті уроки футболу у Зрубі-Комарівському відбулися в межах партнерського проєкту УАФ, Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей»

“ВІДКРИТІ УРОКИ ФУТБОЛУ”, розроблені Українською Асоціацією Футболу під час боротьби українського народу проти окупантів для західний регіонів України, тривають.
Цього разу вони відбулися на буковинській землі у межах партнерського проєкту Данської ради у справах біженців (DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей».
Це футбольне свято для дітей, що тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області через військові дії проти агресора та буковинських школярів відбулося в чудовому, мальовничому буковинському селі Зруб-Комарівський і вчергове “Відкриті уроки футболу” надали значну психосоціальну підтримку українським діточкам.
Вже традиційно юних буковинців і гостей краю під час проведення уроків футболу привітали:
віце-президент УАФ Василь Орлецький
перший заступник голови Асоціації футболу Чернівецької області Сергій Задорожняк
координатор проекту від УАФ Євген Столітенко
координатори проекту від АФЧО Олександр Плахов і Василь Баланюк
директорка Зруб-Комарівської гімназії Нікіфоряк Ольга
староста с.Зруб-Комарівський Сумарюк Володимир

Нагадаємо, загальна мета проєкту «Відкриті уроки футболу» — сприяти захисту дітей України й надати їм головні навички найпопулярнішої у світі гри, сприяти захисту дітей, що тимчасово вимушено перебувають на території західних регіонів України, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни. «Відкриті уроки футболу» під час військового стану включають також компоненти психологічної підтримки та навчання безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.
Наразі проєкт реалізується в семи регіонах Західної України — Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій і Чернівецькій областях.
Кожна команда-учасниця отримала велику кількість футбольних м’ячів та спортивного інвентарю, а кожна дитина — футболку, бейсболку, браслет, диплом проєкту, а також набори для малювання.
🇺🇦⚽️🇭🇺 A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION 🇭🇺⚽️🇺🇦