Відомі півфіналісти аматорського Благодійного Турніру з футболу “СЛАВА ЗСУ!”

Вісімка найсильніших аматорських команд Чернівецької області сезону-2022 в суботу-неділю, 30-21 липня, на футбольних полях Чернівців відіграла чвертьфінальні поєдинки Благодійного Турніру з футболу «СЛАВА ЗСУ!» на підтримку Збройних Сил України.

Напевно, вперше за останні роки напередодні матчі передбачити переможців було дуже складно, та і, зрештою, невдячна ця справа) Особливо, якщо змагання – благодійні, і більшість гравців цього року через військовий стан знаходяться не зовсім у формі…

Тому фаворитами можна було вважати усю вісімку. Усе ж таки, ці команди виявилися значно сильнішими за всіх інших суперників і заслужено потрапили до стадії плей-оф, де долю подальшого просування вирішує один єдиний матч.

Першими у суботу в гру вступили чернівецький «Том-Студіо» і «Волока». В цьому протистоянні сильнішими виявилися чернівчани, у складі яких гравці мають значно більше досвіду гри на високому обласному й не тільки рівнях. «Студійці» відкрили рахунок, але «Волоці» вдалося відігратися ще в першому таймі. А от у другій половині гри цей порядок не зберігся: «Том-Студіо» відзначився вдруге і зберіг переможний рахунок 2:1 до кінця.

Значно результативнішими вийшли усі недільні поєдинки. «Брусниці» у грі проти «Магали» вдалося забити швидкий гол а потім і подвоїти рахунок, що, власне, й вирішило долю матчу. «Магала» намагалася перебудуватися, проте досвід брусничан цього зробити не дозволив. «Брусниця» зіграла потужно, перемогла з рахунком 4:1 і вийшла до півфіналу.

Тим не менш хочеться зробити комплімент як «Магалі», так і , забігаючи наперед, «Боянам» та Луковиці»: усі три команди, на відміну від своїх чвертьфінальних опонентів, укомплектовані в основному своїми, місцевими гравцями, молодими й не такими досвідченими, і самовіддача, яку ми побачили в цих матчах, змушує з повагою відноситися і до тих, хто поступився у чвертьфіналах!

«Бояни» у драматичному поєдинку проти чернівецької «Фазенди» мінімально поступилися 2:3, але ця гра виявилася, напевно, найцікавішою з точки зору протистояння, непоступливості і прагнення забивати від обох суперників. Інтрига тривала до останніх секунд, «Фазенда» тричі виходила вперед, а боянівці двічи рахунок зрівнювали, мали багато моментів для того, щоби відзначитися і втретє, та чернівчанам вдалося переможний рахунок утримати. Відзначимо також, що і сама «Фазенда» у першому таймі не використала безліч гольових моментів, тому вважатимемо, що все сталося, як і мало статися.

Останніми на поле вийшли «Іванківці» проти «Луковиці». Амбіційні іванківчани з самого початку намагалися грати виключно першим номером, проте «Луковиця» стояла і намагалася «огризатися», і це їй непогано таки вдавалося протягом довгого часу.

Тут знову ж маємо протистояння команд із рядом досвідчених гравців, які і взимку, і влітку «на ходу». Все ж таки «Іванківцям» вдалося «розмочити» рахунок ще в першому таймі, а ще два голи у другій половині фактично поставили у цій грі крапку. Хоча до кінця матчу суперники встигли обмінятися голами. Підсумкові 5:1 – і ФК «Іванківці» більше ніж заслужено крокують до півфіналу турніру.

 

🇺🇦⚽️ Футбольно-благодійна акція «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів ⚽️🇺🇦
1/4 фінала
ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – ФК ВОЛОКА – 2:1
ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – ФК БОЯНИ – 3:2
ФК БРУСНИЦЯ – ФК МАГАЛА – 4:1
ФК ІВАНКІВЦІ – ФК ЛУКОВИЦЯ – 5:1
Сьогодні відбулося Жеребкування півфіналів турніру. Протистояння – наступні:
Субота, 6 липня
1/2фінала
16:00 ФК БРУСНИЦЯ – ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ
18:00 ФК ІВАНКІВЦІ – ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ