“Вікторія” – це “Перемога”: маємо нового чемпіона області з міні-футболу!

DSC_0204

В суботу, 4 лютого, завершився обласний чемпіонат із міні-футболу серед аматорів сезону 2016/17 рр. Фінальний поєдинок чемпіонату між чернівецькими «RADENT»ом і «Вікторією» відбувся на майданчику КСОП «Буковина» і зібрав доволі велику, як для такої погоди, аудиторію. І навряд чи хтось пожалкував, що прийшов подивитися на головний матч турніру, оскільки до і після нього були також зіграні дуже цікаві поєдинки 1/8 фіналу Кубку Чернівецької області.

DSC_0200

Можливо, в певній мірі, пара фіналістів була й неочікуваною, та футбол – це гра, в яку грають до кінця, грають два тайми, а чемпіонат області – це турнір, де кращі команди проходять велику турнірну дистанцію, і тому випадковостей тут не може бути.

DSC_0202

Обидвоє фіналістів були укомплектовані досвідченими гравцями, і саме з цієї причини переможця гри було дуже важко передбачити. Скажімо, шанси суперників оцінювалися фактично 50 на 50, і це додавало фіналу додаткової цікавості як для вболівальників певної команди, так і для рядових глядачів.

DSC_0205

Так і склалася сама гра. Боротьба двох рівних за силами та складами команд мала виявити переможця за допомогою певних чинників: або завдяки більшому бажанню (чи настрою), або за умови помилки чи обрізки одного з суперників під час гри.

DSC_0209

І така обрізка відбулася вже на шостій хвилині. Несподівано і навряд чи очікувано. Під час однієї з атак, яка явно не була надто небезпечною, гравець «Вікторії» Віталій Савчук скористався проріхою в захисті «RADENT»у і відкрив рахунок у фіналі.

DSC_0206

Всупереч сподіванням, «RA-DENT» не спішив повернути рівновагу в матчі. Навпаки, «Вікторія» заграла переконливіше, ніби повіривши у свої сили, і декілька разів була близькою до того, щоби подвоїти свою перевагу ще до перерви. А от у другому таймі, приблизно в ті самі хвилини, рахунок логічно був доведений до 2:0. Рахунок більше, ніж переконливий, і, хоча до кінця матчу залишалося ще 12 хвилин, відчувалося, що «Вікторія» свого вже не упустить.

DSC_0212

А «RA-DENT» нарешті «прокинувся» і пішов уперед, адже нічого іншого йому не залишалося. І потрібно сказати, що «стоматологи» мали достатньо шансів для того, аби уникнути поразки й перевести гру в серію післяматчевих пенальті. Ті ж Блажко, Кіфяк і Білоус небезпечно били по воротах, без втоми йшли в атаку, але в союзниці до Вікторії прийшла Фортуна й допомогла їй виправдати назву команди.

DSC_0222

Перемога «Вікторії» – це ТАВТОЛОГІЯ, проте, водночас, і безумовна констатація факту. По дорозі до фіналу «єврошопівці» вибили з розіграшу «Дрім-Тім», «Університет-2» та вже колишнього чемпіона області «Епіцентр-К» («RA-DENT» у плей-оф «зняв скальпи» з «Клокучки», «Самопомочі», «Урожая» та «Іванківців-Чудея») і однозначно заслужили цей свій чемпіонський титул!

DSC_0223

Отже, новий володар чемпіонського трофею Буковини з міні-футболу – чернівецька «Вікторія», з чим ми всі її й вітаємо! Але сезон «міні» ще не закінчено, і вже завтра сьогоднішні фіналісти чемпіонату вступають у кубкові баталії, де «жовті єврошопівці» намагатимуться зробити дубль, а «RA-DENT» – підсолодити пілюлю фінальної поразки. А так це чи не так – дізнаємося вже скоро, за кілька тижнів!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_0232

Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу серед аматорів-2016/17

Фінал

Субота, 4 лютого 2017 р. 12:00

КСОП “Буковина”, понад 300 глядачів

“Вікторія” Чернівці – “RA-DENT” Чернівці – 2:0 (1:0)

Головний арбітр – Олександр Плахов. Другий арбітр – Василь Фурман

“ВІКТОРІЯ”: Веретенко, Гончар, Савчук, Діденко, Мікулеску, Теріда, Волока, Зайчиковський, Дрожжа, Нікітін, Коваленко, Мкртчян

“RA-DENT”: Кіфяк, Кушнір, Блажко, Руснак, Гавка, Білоус, Гливка, Цуркан, Радукан

Голи: Савчук (6, 28)