Вісім найсильніших команд продовжують боротьбу за титул чемпіона області з міні-футболу

Справжнім подарунком на свята для всіх справжніх шанувальників буковинського футболу став день матчів 1/8 фіналу розіграшу Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу. Всі вісім поєдинків були видовищними, цікавими й напруженими, один матч був цікавіший від іншого, і в результаті маємо вісімку кращих команд області, які продовжують боротьбу за головний зимовий трофей сезону 2018/19.

Тон ігровому дню задало протистояння «Урожая» і «Leader Team» – друге протягом цього уїк-енду. Напередодні, в Чемпіонаті Чернівців з футзалу, «урожаївці» ледве втримали мінімальну перемогу 2:1 над «каратистами» і матч з міні-футболу легшим для них не став. «Лідер» майже на рівних бився з сильним суперником і лише у другому таймі втратив можливості спасти гру. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Урожая», який і продовжить боротьбу за чемпіонський титул.

Один-єдиний м’яч вирішив долю поєдинку між «Фазендою» і УСК «Довбуш». Протягом ігрового часу на полі йшла рівна боротьба, а після того, як «Фазенда» відкрила рахунок у матчі, «Довбуш» добряче «обстріляв» ворота чернівецьких «фазендейро». Проте, цей «арт-обстріл» не призвів ні до чого. 1:0 – і вперед іде саме «Фазенда»…

Лише по пенальті «Т.О.М. студіо» зміг «пройти» цей раунд плей-оф у протистоянні з «RA-DENToм». Команда вела в рахунку 2:0, «радентівці» зібрали волю в кулак і рахунок зрівняли, а от у серії післяматчевих пенальті точнішими виявилися гравці «Т.О.М. студіо»… І ця команда крокує далі.

Переможні «камбеки» здобули «Весільний світ» і «Волока-2». «Весільний світ» першим пропустив від «Інстал ПРО», але зміг порівняно швидко відігратися. А далі – понеслося… У другому таймі «Весільний світ» не залишив супернику жодних шансів і відзначився ще чотири рази. Команда дуже сподобалася своєю комбінаційною, швидкою грою і рахунок 5:1 на їх користь говорить самий за себе…

«Університет» відкрив рахунок у матчі з «Волокою-2», а потім, після того, як волочани відігралися і вийшли вперед, зрівняв його. Власне, протягом першого тайму «студенти» ще чинили супротив, а от у другій половині гри «Волока» розігралася і розгромила «студентів» з найбільшим рахунком цієї стадії. 8:2, «Університет» закінчує виступи в обласному чемпіонаті з міні-футболу…

Важко дісталася перемога другій команді області з міні-футболу. «Вікторія-Везувій-Моцарелла» отримала справжній бій від першої «Волоки», але вища індивідуальна майстерність «вікторіанців» і чітко поставлена командна гра все ж зробили свою справу і клас виявився сильнішим за бажання. «Вікторія» перемагає з рахунком 3:1 і крокує до чвертьфіналу цьогорічного чемпіонату.

До останніх секунд точилася напружена боротьба в протистоянні між «Боянами» і «Вашим майстром». Боянівці, програючи 1:3, змогли скоротити розрив, а от на більше команди з Новоселиччини не вистачило, і в підсумку саме «Ваш майстер» переміг з рахунком 3:2 і став наступним чвертьфіналістом турніру.

Ну а «Чудей», що посів четверте місце у своїй групі, вибив з 1/8 фіналу переможця групи «С» – «Прутську корону». Обидві команди мали потужні склади, але чудейці виглядали у цій парі більш націленими на перемогу і, зрештою, її таки здобули. 2:0, «Чудей» проходить сильного суперника і впевнено йде далі.

Наводимо ще раз усі результати 1/8 фіналу:

1 м. «А» 4 м. «D»«Урожай» – «Leader team» 3:0
2 м. «B»- 3 м. «C» «Волока-2» – «Університет» 8:2
1 м. «B»- 4 м.«A» «T.O/M/studio» – «RA-DENT» 2:2(2:1)
2 м. «C» 3 м.«D» ФК «Бояни» – «Ваш майстер» 2:3
1 м. «С»- 4 м.«B» «Прутська корона» – «Чудей» 0:2
2 м. «D» 3 м.«A» ФК «Фазенда» – УСК «Довбуш» 1:0
1 м. «D»- 4 м.«C» «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – ФК «Волока» 3:1
2 м. «A» 3 м.«B» «Весільний світ» – «Інстал ПРО» 5:1

Таким чином, зформовано наступні чвертьфінальні пари чемпіонату області-2018/19:

переможець гри №1 –переможець гри №2 «Урожай» – «Волока-2»
переможець гри №3 –переможець гри №4 «T.O/M/studio» – «Ваш майстер»
переможець гри №5 –переможець гри №6 «Чудей» – ФК «Фазенда»
переможець гри №7 –переможець гри №8 «Вікторія-Везувій-Моцарелла» – «Весільний світ»