В Зоні “А” залишилося зіграти останній тур, і відбудеться він цього тижня

Передостанній тур змагань відіграли команди Зони «А» обласного чемпіонату з міні-футболу сезону-2021/22. В суботу і неділю, 12-13 лютого, зональна частина чемпіонату тут завершується, і тому матчі звітного змагального дня, а мова йде про поєдинки в суботу й неділю, 5-6 лютого, мали дуже велике значення.

Змагання в цій зоні – найкоротші і, чесно кажучі, не такі захопливі, як у тих же ж зонах «В», «С» і «Д», відповідно і квота команд, що виходять в ЕЛІТ-раунд обласного чемпіонату, у зоні «А» значно менша. А група 2 в цій зоні – взагалі чисто районна першість…

В шостому турі групи 1 між собою зістрічалися лідери, і зіграли вони між собою внічию 2:2. «Чагор» із 13-ма очками залишився на першому місці, «Молодія» ж – з 11-ма очками на другій позиції. Навряд чи щось зміниться в розташуванні цих команд у турнірній таблиці й після останнього, сьомого туру, хіба що «Молодія» має значно важчу і важливішу гру…

У «Чагра» попереду – гра з аутсайдером групи «Старим Вовчинцем», а от «Молодія» зійдеться з «Кам’янкою», яка відстає всього на два очки від молодіївців і має всі шанси у разі перемоги посісти друге підсумкове місце у групі 1.

У групі 2 після шостого туру змінився лідер. Так сталося, що у звітному турі і в цій групі між собою зустрілися лідери – «Ардан» із Йорданешти та ФК «Сучевени». «Ардан», що лідирував протягом майже всього чемпіонату, поступився з мінімальним рахунком 4:5 і тепер лідером групи, за один тур до кінця турніру, є «Сучевени».

Суперрезультативно у звітному турі зіграли «Станівці». Завдяки перемозі з рахунком 8:5 над «Черепківкою» станівчани вийшли на третє місце в турнірній таблиці і тепер їх в останньому турі влаштує навіть нічия для того, щоби зберегти цю позицію.

 

ЧАГОР – МОЛОДІЯ – 2:2

ГЛИБОКА – ТТМ-МЕБЛІ – перенос

ЛУКІВЦІ – СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – 8:2

 

АРДАН – СУЧЕВЕНИ – 4:5

СТАНІВЦІ – ЧЕРЕПКІВКА – 8:5

ЛЕГІОН – ТЕРЕБЛЕЧЕ – 5:4

ПРИВОРОКИ – ЧУДЕЙ – +:-

 

 1. ЧАГОР – 13 (5)
 2. МОЛОДІЯ – 11 (5)
 3. КАМ’ЯНКА – 9 (5)
 4. ГЛИБОКА – 6 (5)
 5. ЛУКІВЦІ – 6 (5)
 6. СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – 4 (5)
 7. ТТМ-МЕБЛІ – 0 (4)

 

 1. СУЧЕВЕНИ – 16
 2. АРДАН ЙОРДАНЕШТИ – 15
 3. СТАНІВЦІ – 13
 4. ПРИВОРОКИ – 10
 5. ЧУДЕЙ – 6
 6. ТЕРЕБЛЕЧЕ – 4
 7. ЧЕРЕПКІВКА – 3
 8. ЛЕГІОН ЧЕРНІВЦІ – 3