В зоні “А” обласного міні-футболу розпочали боротьбу за Кубок

Зона «А» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/21. Тут команди вже закінчили зональні змагання в рамках чемпіонату і минулого тижня розпочали боротьбу за зональний Кубок області. Місце проведення змагань не змінилося – штучний майданчик у Волоці.

В суботу, 30 січня, відбулися поєдинки стадії 1/8 фінала. Однозначно, цей день мав порадувати вболівальників своєю результативністю: учасники постаралися, як то кажуть, «від душі» і забивали у своє задоволення. Годі й казати: в середньому результативність матчу сягала 9 (!!!) голів! Погодьтеся, з такою «забивною щедрістю» не часто приходиться мати справу!

Три гри з п’яти завершилися з великим рахунком на користь однієї з команд: «Старий Вовчинець» розгромив СК «Глибоку» 8:3, «Волока» впевнено перемогла «Черепківку» з рахунком 7:2, а «Кам’янка-2» поступилася «Сучевенам» 3:7.

Продовжує впевнено грати в нинішньому сезоні й «Молодія», яка вибила з розіграшу Кубку ФК «Ардан»: рахунок – 5:3 на користь «Молодії». І трохи неочікувано «вилетіла» з Кубку михайлівська «Магістраль», що мінімально програла «Авто-Євро» 3:4

Наступного дня, 31 січня, у неділю, відбулися матчі вже ¼ фінала. Вволю «відірвалася» на своєму супернику невдаха чвертьфіналів зонального чемпіонату – «Волока». Волочани «рознесли» ФК «Авто-Євро» з рахунком 8:1, який став цього дня найбільшим.

Продовжує боротьбу за Кубок і «Молодія»: команда цього разу вибила з боротьби «Сучевени» (6:3). У напруженій боротьбі «Кам’янка» перемагає «Старий Вовчинець» 3:2, а «Чагор» впевнено проходить «Луківці» з рахунком 7:4.

Наводимо усі результати кубкових баталій в зоні «А» і склад пар на півфінали зонального Кубку:

Волока

30 СІЧНЯ. 1/8 фінала

Магістраль – АвтоЄвро – 3:4

Волока – Черепківка – 7:2

Сучевени – Кам’янка-2 – 7:3

Ардан – Молодія – 3:5

СК Глибока – Старий Вовчинець – 3:8

 

31 СІЧНЯ, ¼ фінала

Авто-Євро – Волока – 1:8

Кам’янка – Старий Вовчинець – 3:2

Сучевени – Молодія – 3:6

Чагор – Луківці – 7:4

 

Півфінали (дата уточнюється)

Волока – Кам’янка

Молодія – Чагор