В зоні “А” позаду – п’ятий тур обласного Чемпіонату з міні-футболу

У зоні “А” Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 минулими вихідними було зіграно матчі чергового п’ятого туру. Ані лідери, ані їх переслідувачі не змінилися. Фактично усе іде своєю чергою, окрім певних моментів. Зокрема, перші очки в сезоні заробляє аутсайдер групи 2 “Черепківка”. Точніше, ця команда здобуває свою першу перемогу, що не може не радувати, оскільки у Черепківці відношення до команди дуже серйозне і є сподівання, що з часом команду з цього села сприйматимуть зовсім по-іншому.

“Ардан” і “Сучевени ” перемагають і в п’ятому турі і продовжують іти на першій і другій позиції в турнірній таблиці групи 2. “Ардан” відкинув своєю перемогою “Привороки” на одну сходинку нижче, а от на третє місце тут виходять “Станівці” після перемоги над аутсайдером – чернівецьким “Легіоном”. Цікаво, але переможці  цієї групи, і зони в цілому зазвичай у нинішньому сезоні забивають не менше чотирьох голів у ворота суперників, а частіше – більше.

У групі 1 попередній лідер – “Молодія” – доволі несподівано втрачає перші очки в сезоні у відкладеному матчі зі “Старим Вовчинцем”, тим більше, що вже в матчі п’ятого туру команду з Вовчинця впевнено перемагає “Кам’янка”. Таким чином, “Молодія” вже не лідер групи, а “Кам’янка” продовжує тримати за собою третю позицію в групі.

А от новим лідером тут є “Чагор”. Чагряни здобули чергові три очки в поєдинку проти “ТТМ-Меблі” зі Сторожинця, набрали 12 очок у чотирьох турах і є, напевно, одним із головних фаворитів у боротьбі як за вихід в ЕЛІТ-раунд, так і на перемогу в зональній першості. Наразі “Чагор” випереджає “Молодію” на два очки, а до кінця групового етапу ще залишилося три тури…

 

СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – МОЛОДІЯ – 5:5

 

ЧАГОР – ТТМ-МЕБЛІ – 7:4

ПРИВОРОКИ – АРДАН – 1:5

СУЧЕВЕНИ – ТЕРЕБЛЕЧЕ – 7:5

СТАНІВЦІ – ЛЕГІОН – 4:1

ЧЕРЕПКІВКА – ЧУДЕЙ – 7:5

ЛУКІВЦІ – ГЛИБОКА – 3:6

СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – КАМ’ЯНКА – 3:6

МОЛОДІЯ – вихідний

 

група 1

 1. ЧАГОР – 12 (4)
 2. МОЛОДІЯ – 10 (4)
 3. КАМ’ЯНКА – 9 (5)
 4. ГЛИБОКА – 6 (5)
 5. СТАРИЙ ВОВЧИНЕЦЬ – 4 (4)
 6. ЛУКІВЦІ – 3 (4)
 7.  ТТМ-МЕБЛІ – 0 (4)

група 2

 1. АРДАН – 15 (5)
 2. СУЧЕВЕНИ – 13 (5)
 3. СТАНІВЦІ – 10 (5)
 4. ПРИВОРОКИ – 7 (5)
 5. ЧУДЕЙ – 6 (5)
 6. ТЕРЕБЛЕЧЕ – 4 (5)
 7. ЧЕРЕПКІВКА – 3 (5)
 8. ЛЕГІОН – 0 (5)