В Зоні “Д” розпочалися баталії за зональний Кубок області з міні-футболу

Паралельно зі стадією плей-оф у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу сезону-2021/22 в зоні «Д» розпочалися двобої також і в зональній частині Кубку області з міні-футболу. Минулої неділі команди відіграли стадію 1/8 фінала: на штучному майданчику стадіону «Буковина» відбулося 7 ігор Кубку, а восьмий чвертьфіналіст – чернівецький СК «Лідер» – попав туди заочно, за підсумками жеребкування.

Впевнений реванш за поразку в ¼ ЧО у «Фазенди» взяв «НДЕКЦ МВС». Якщо в чемпіонаті далі крокує «Фазенда», то боротьбу за Кубок продовжить саме «НДЕКЦ» після перемоги з рахунком 5:1. Обмін, якщо так можна сказати, нерівноцінний, але, за таких умов, і похід у кубковій частині сезону можна вважати успіхом.

Легше всіх право на продовження шляху за Кубком зони «Д» здобули чинні володарі Кубку «Іванківці», які без перешкод подолали бар’єр у вигляді «Садгори-Чорнівки-1». Рахунок гри – 5:0 на користь іванківчан, які поки що без зайвих рухів просуваються вперед на обох фронтах.

Вибула з розіграшу Кубку і «Садгора-Чорнівка-2». Ця команда вдруге за останні два тижня поступилася «Політеху», цього разу – з рахунком 1:3. Схоже, що ФК «Садгора-Чорнівка» просто не був готовий до цього зимового сезону і попереду ще дуже багато роботи над становленням команди як у міні-футболі, так і у футболі великому.

Справжня битва відбулася у протистоянні «Вікторія-Моцарелла» – ФСК «Клокучка». Основний час тут закінчився з рахунком 2:2, а в серії післяматчевих пенальті перемогу здобула «Клокучка». Таким чином, ця команда частково компенсувала собі невихід із групового етапу зони «Д» (посіла 5-е місце у підгрупі 1) і побореться вже за зональний Кубок.

Після поразки в ¼ фінала чемпіонату від «Урожая», схоже, знітився «РАДЕНТ». «Стоматологи» вийшли на кубкову гру проти «Чернівецького рятувальника» без відповідного настрОю і, як наслідок, поступилися з рахунком 1:3. Тепер у «РАДЕНТа», як і у «товаришів по нещастю» – «Добринівців», «Вікторії-Моцарелли» та «НДЕКЦ МВС» – остання «чемпіонатівська» надія залишається на стикові матчі за право виходу в ЕЛІТ-раунд ЧО-2021/22.

Кубок Чернівецької області з міні-футболу, 2021/22
1/8 фінала. Зона “Д”
Неділя, 30 січня, СОУ «Буковина»
ФК ІВАНКІВЦІ – САДГОРА-ЧОРНІВКА-2 – 5:0
ФК КЛОКУЧКА – ВІКТОРІЯ-МОЦАРЕЛЛА – 2:2 (пен. – 4:2)
НДЕКЦ МВС – ФАЗЕНДА – 5:1
ПОЛІТЕХ – САДГОРА-ЧОРНІВКА-2 – 3:1
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – РАДЕНТ – 3:1
ВЕСІЛЬНИЙ СВІТ – ІНСТАЛ-ПРО – 2:4
ДОБРИНІВЦІ – УРОЖАЙ – 0:2
Вже в 1\4 фінала – ЛІДЕР