В Лізі Чемпіонів Буковини команди перетнули “екватор” турніру

У Лізі Чемпіонів районів Чернівецької області-2019 зіграно вже чотири тури. Турнір, який було започатковано Федерацією футболу Чернівецької області 8 років тому, продовжує щороку збирати найсильніші команди більшості районів Буковини, а запекла боротьба за головний трофей цього турніру вже стала добрим правилом для буковинського футболу.

Цього року в боротьбу за титул володаря Буковинської Ліги Чемпіонів вступило 12 команд, які жеребкуванням було розбито на чотири групи по з команди-учасниці. У групі «А» за два матчі до кінця групового етапу явним аутсайдером є ФК «Ржавинці», які програли усі чотири своїх поєдинки. «Чагор» і «Магала» мають нині однакову кількість очок – по 6, проте «Чагор» має на одну зіграну гру менше, а в очній зустрічі команда з Чагра якраз обіграла «Магалу» з рахунком 3:1, так що уся боротьба за першу позицію в групі ще попереду!

«Магала» – «Ржавинці» – 5:2

«Чагор» – «Магала» – 3:1

«Ржавинці» – «Чагор» – 0:5

«Ржавинці» – «Магала» – 1:6

Група «Б» має одноосібного лідера – ФК «Молодію», яка у двох матчах здобула дві перемоги. «Берда» і «Киселів» обмінялися між собою домашніми «вікторіями», а от поступилися обидві команди якраз «Молодії». Якій, в принципі, достатньо буде ще однієї перемоги для того, щоби гарантувати собі перемогу в групі.

«Киселів» – «Берда» – 3:2

«Молодія» – «Киселів» – 5:3

«Берда» – «Молодія» – 1:2

«Берда» – «Киселів» – 1:0

Беззаперечно лідирує у групі «С» представник Глибоччини – ФК «Волока». Волочани впевнено подолали і «Топорівці», і «Тереблече», але, якщо в останніх ще є теоретичні шанси на першу позицію в групі, то команда з «Топорівців», скоріш за все, вже остаточно «приречена» на останню позицію групи «С»…

«Топорівці» – «Тереблече» – 3:3

«Волока» – «Топорівці» – 2:0

«Тереблече» – «Волока» – 2:4

«Тереблече» – «Топорівці» – 3:1

Нарешті, у групі «Д» наразі, напевно, найзаплутаніша ситуація, в якій ще жодна з команд не втратила шансів стати першою по закінченні групового етапу. Неполоківчани після невдалого першого кола, схоже, відновилися і готові посперечатися з суперниками за звання кращого в групі «Д». Багато чого вирішиться вже сьогодні ввечері, у протистоянні «Неполоківців» і «Глибоки»…

«Неполоківці» – «ТОМ студіо» – 0:3

«Глибока» – «Неполоківці» – 3:2

«ТОМ студіо» – «Глибока» – 4:1

«ТОМ студіо» – «Неполоківці» – 1:3