В Мілієво тепер знають, що таке “ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ”

Під самими Карпатами розташувалося квітуче, мальовниче село Мілієво. Саме тут відбулася чергова футбольно-благодійна акція 🇺🇦⚽️ ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ ⚽️🇺🇦 від Української Асоціації Футболу і Асоціації Футболу Чернівецької Області, метою якої є турбота про дітей з інших регіонів України, які вимушено тимчасово перебувають на території Буковини через війну з агресором, а також про наших юних краян, чиї батьки зараз зі зброєю в руках захищають Україну від окупантів.
Особливо порадувала кількість команд-учасниць змагань у рамках нашої акції, та й поєдинки між юними футболістами Вижниччини були цікавими та видовищними. До того ж усім цього дня сприяла тепла сонячна погода, тому юні буковинці та гості нашого краю отримали справжнє футбольне свято!
Нагородження призерів і переможців змагань та вручення подарунків дітлахам вже традиційно проводили віце-президент УАФ Василь Орлецький і заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк.
А найголовніше – це те, що наша футбольно-благодійна акція ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ триває і триватиме далі! До зустрічі у нових локаціях!