В обласному “Шкіряному м’ячі” забивали й по 11 голів у ворота суперника!

DSC_1518

Кінець квітня – початок травня, зазвичай, є найгарячішою порою Всеукраїнських змагань з футболу серед юнаків під назвою «Шкіряний м’яч», який проводиться серед шкільних команд. Саме навесні проходить спочатку районний відбір кращих колективів, потім – районно-зональний, де змагаються кращі команди кількох районів, а третім етапом турніру є обласні фінали, в яких у кожній із чотирьох вікових груп визначається обласний переможець, що представлятиме свій край у зональних фіналах. На цій стадії виборюється путівка на Всеукраїнський фінал – мрію кожного українського школяра-футболіста, де кожна з команд б’ється вже за справжнє чемпіонське звання.

DSC_1505

Минулого уїк-енду відбувся обласний фінал «Шкіряного м’яча» в Чернівецькій області. Змагання проводилися в Чернівцях на двох стадіонах: на полі садгірської ДЮСШ зійшлися учасники у вікових категоріях U-13 та U-14, а на стадіоні «Гарт» звання переможця виборювали школяри U-11 та U-12.

DSC_1520

На цій стадії «Шкіряного м’яча» змаганнями опікуються обласні федерації футболу та областні управління МОН. Чернівецька ФФ справилася із цим завданням на «відмінно»: жодних зауважень чи порушень правил учасниками зафіксовано не було, суддівські бригади відпрацювали безпомилково, а організатори змагань відзначили високий рівень підготовки юних футболістів.

DSC_1508

Отже, підсумки Чернівецького обласного фіналу Всеукраїнських змагань серед школярів «Шкіряний м’яч»-2017 виглядають наступним чином:

DSC_1539

U-11 (стадіон «Гарт», м. Чернівці)

 1. Глибоцький ліцей
 2. Красноїльська ЗОШ (Сторожинецький р-н)
 3. Чорнівський НВК (Новоселицький р-н)
 4. Нелипівський НВК (Кельменецький р-н)

DSC_1552

U-12 (стадіон «Гарт», м. Чернівці)

 1. ЗОШ №27 м. Чернівці
 2. Велико-Кучурівська ЗОШ (Сторожинецький р-н)
 3. Романковецька гімназія (Сокирянський р-н)
 4. Мамаївська ЗОШ (Кіцманський р-н)

DSC_1529

U-13 (стадіон Садгірської ДЮСШ)

 1. Банилово-Підгірнянська гімназія (Вижницький р-н)
 2. Рідківська ЗОШ (Новоселицький р-н)
 3. Дорошовецький НВК (Заставнівський р-н)
 4. Романковецька гімназія (Сокирянський р-н)

DSC_1531

U-14 (стадіон Садгірської ДЮСШ)

 1. Рукшинська ЗОШ (Хотинський р-н)
 2. Веренчанська ЗОШ (Заставнінський р-н)
 3. Сторожинецький ліцей
 4. Романковецька гімназія (Сокирянський р-н)

DSC_1540

Слід виокремити турнір між командами вікової категорії U-11. Тут одразу три колективи набрали однакову кількість очок і переможця було виявлено тільки за різницею забитих/пропущених м’ячів.

DSC_1511

А в категорії U-12 переможець просто «розбомбив» усіх своїх суперників, а Романківцям і Мамаївцям «накидав» по 11 голів при жодному пропущеному у власні ворота!

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC_1521