В останньому турі Благодійного Турніру з футболу серед аматорів “СЛАВА ЗСУ!” – три надважливих матчі

Груповий етап Благодійного Турніру з футболу «СЛАВА ЗСУ!» серед аматорів на підтримку Збройних Сил України добігає свого кінця. Минулими вихідними команди-учасниці відіграли матчі п’ятого туру змагань, а вже цього тижня відбудуться двобої останнього, шостого туру, який вже остаточно виявить усіх чвертьфіналістів Турніру.

Щодо туру п’ятого, то до вже «готових» чвертьфіналістів «Магали» і «Волоки» приєдналися також «Фазенда», «Іванківці» та «Бояни», причому, судячи по рахунках, вихід до плей-оф дався їм цього тижня не так вже й важко і, в будь-якому випадку, заслужено.

У Групі 1 «Фазенда» взяла впевнений реванш у «Том-Студіо» за поразку в першому колі і, завдяки перемозі з рахунком 3:0, очолили турнірну таблицю групи. Тепер «Фазенда» – вже у плей-оф, а от за другу путівку в очному матчі тут поборються «Том-Студіо» і «Садгора-Чорнівка»: якщо перших влаштовує й нічия, то «Садгорі» кров із носу потрібно перемагати, щоби випередити в підсумку «студійців».

Щодо Групи 2, то тут нічия між «Іванківцями» та «Брусницею» вирішила позитивно долю іванківчан і вони вже вийшли у чвертьфінал. Знову ж таки, доля другої путівки вирішуватиметься в очному протистоянні «Дубівців» і «Брусниці», в якому дубівчанам вистачить і нічиї, а от «Брусниця» мусить дбати виключно про перемогу.

У Групі 3 останній тур перетворився на чисту формальність, адже після своєї чергової перемоги «Бояни» стали недосяжними для «Динівців» і «Рокитного» і разом із «Магалою» вже готуються до матчів «на виліт». Питання, хто стане у підсумку 1чи 2-м, або 3 чи 4-м – скоріше справа індивідуального престижу.

Група 4. На вихід із групи з другого місця претендують дві команди – «Грозинці» і «Луковиця». При цьому у «Грозинців» після перемоги над «Строїнцями» з рахунком 3:0 в активі – 6 очок, і в останньому турі в матчі проти «Луковиці» їх влаштує й нічия. Зрозуміло, що «Луковиці» потрібна лише перемога, а от «Строїнцям», відповідно до регламенту, не допоможе навіть переможний варіанту матчі проти «Волоки», у що, чесно кажучи, й так мало віриться…

 

V тур

Група 1
ФК «Фазенда» – «TOM Studio» 3:0
«Садгора – Чорнівка» – «Садгора-Чорнівка-2» 4:1

Група 2
ФК «Дубівці» – «Кадубовецька ТГ» 3:0
ФК «Брусниця» – ФК «Іванківці» 2:2

Група 3
ФК «Бояни» – ФК «Динівці» 4:1
ФК «Рокитне» – СФК «Магала» 0:4
Волока
Група 4
ФК «Волока» – ФК «Луковиця» 3:0
ФК «Грозинці» – ФК «Строїнці» 3:0

 

Група 1
1 ФК «Фазенда» 11:4 10
2 «TOM Studio» 21:6 10
3 «Садгора-Чорнівка» 13:6 8
4 «Садгора-Чорнівка-2» 2:31 0

Група 2
1 ФК «Іванківці» 16:2 11
2 ФК «Дубівці» 8:6 9
3 ФК «Брусниця» 13:8 8
4 «Кадубовецька ТГ» 4:25 0

Група 3
1 СФК «Магала» 13:3 13
2 ФК «Бояни» 12:5 10
3 ФК «Рокитне» 8:16 3
4 ФК «Динівці» 8:16 3

Група 4
1 ФК «Волока» 20:3 15
2 ФК «Грозинці» 6:16 6
3 ФК «Луковиця» 5:8 4
4 ФК «Строїнці» 8:12 4

 

Цього тижня, в рамках останнього туру, зіграють:

VІ тур

Група 1
«Садгора-Чорнівка-2» – ФК «Фазенда»
«TOM Studio» – «Садгора-Чорнівка»

Група 2
ФК «Брусниця» – ФК «Дубівці»
ФК «Іванківці» – «Кадубовецька ТГ»

Група 3
СФК «Магала» – ФК «Динівці»
ФК «Рокитне» – ФК «Бояни»

Група 4
ФК «Строїнці» – ФК «Волока»
ФК «Луковиця» – ФК «Грозинці»