В Першій Лізі – лідери ті самі, що й тиждень тому

Тривають запеклі баталії у Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів сезону-2020 у Першій Лізі. У групі «А», схоже, вималювався переможець, хоча про це говорити, звісно, ще зарано, оскільки попереду ще три тури матчів Другого етапу.

Не зважаючи на це, михайлівська «Магістраль» впевнено іде до того, щоби в цьому сезоні фінішувати першою в цій групі. У звітному турі «Магістраль» не без проблем мінімально здолала «Коровію» з рахунком 2:1 на своєму полі і, зважаючи втрату очок внаслідок домашньої нічиї свого головного переслідувача – «Кам’янки» (1:1 у матчі з «Молодією») забезпечила собі комфортний відрив від найближчого конкурента на 5 очок за три тури до кінця першості.

На третє місце тут заскочило «Порубне», яке в домашньому матчі розгромило «Тисівці» з рахунком 5:2, і ця перемога «Порубного» забезпечує команді непогані шанси на те, щоби поборотися бодай за друге підсумкове місце в групі.

Група «Б». «Оршівці», які на виїзді впевнено перемогли «Шипинці» з рахунком 1:3, продовжують очолювати турнірну таблицю групи, хоча «Рокитне» намагається не відставати. Рокитняни взяли верх у себе на полі над «Мамаївцями» 4:3 і відстають від «Оршівців» всього на два пункти.

Третю сходинку поки що ділять між собою «Шипинці» і «Лужани», яких не варто скидати з рахунків, але все залежатиме від того, наскільки ці команди зберуться на ті ігри, що залишилося провести і чи зможуть вони скласти конкуренцію лідерам.

Наводимо усі результати звітного уїк-енду в Першій Лізі, анонсуємо матчі наступного туру і, звичайно, представляємо усі турнірні таблиці Першої Ліги:

ГРУПА “А”

ІІІ тур (27.09) неділя

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
73 27.09 11.00 Тереблече «Порубне» – «Тисівці» 5:2
74 27.09 12.00 Камянка «Камянка» – «Молодія» 2:2
75 26.09 16.30 Мальва «Магістраль-Михайлівка» – «Коровія» 2:1

 

ІV тур (03.10)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
76 03.10 16.00 Молодія «Молодія» – «Магістраль-Михайлівка»  
77 03.10 16.00 Тисівці «Тисівці» – «Камянка»  
78 03.10 16.00 Коровія «Коровія» – «Порубне»  

ГРУПА “Б”

ІІІ тур (1-6 місця)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
43 27.09 16:00 Лужани «Лужани» – ОТГ «Вікно» 3:1
44 26.09 16:00 Рокитне «Рокитне» – «Мамаївці» 4:3
45 27.09 16:00 Шипинці «Шипинці» – «Оршівці» 1:3

 

ІІІ тур (7-12 місця)
Дата Час Стадіон Гра Рахунок
46 «Дубівці» – вихідний
47 27.09 11:00 Брусниця «Брусниця» – «Неполоківці-2» 0:0
48 26.09 16:00 Реваківці «Берекол» – «Ставчани» 1:1


ІV тур (1-6 місця)

Дата Час Стадіон Гра Рахунок
49 04.10 16:00 Мамаївці «Мамаївці» – «Шипинці»
50 04.10 16:00 Вікно ОТГ «Вікно» – «Рокитне»
51 04.10 16:00 Оршівці «Оршівці» – «Лужани»
IV тур (7-12 місця)
Дата Час Стадіон Гра Рахунок
52 04.10 16.00 Неполоківці  «Неполоківці-2» – «Берекол»
53 «Брусниця» – вихідний
54 04.10 16:00 Ставчани  «Ставчани» – «Дубівці»

Другий етап

«Перша ліга» гр. «А»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Магістраль-Михайлівка» 7 6 0 1 20-8 18
2. ФК «Камянка» 7 4 1 2 13-10 13
3. ФК «Порубне» 7 3 1 3 16-19 10
4. ФК «Коровія» 7 3 0 4 13-15 9
5. «Тисівці» 7 2 0 5 14-20 6
6. «Молодія» 7 1 2 4 13-17 5

Турнірні таблиці

Першості Чернівецької області з футболу серед аматорів  сезону 2020 року.

(станом на 27.09.2020 р.)

Другий етап (1-6 місця)

«Перша ліга» гр. «Б»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Оршівці» 7 4 2 1 18-11 14
2. ФК «Рокитне» 7 3 3 1 13-7 12
3. ФК «Шипинці» 7 2 3 2 8-9 9
4. ФК «Лужани» 7 3 0 4 7-12 9
5. ОТГ «Вікно» 7 1 4 2 11-13 7
6. ФК «Мамаївці» 7 1 2 4 8-13 5

Другий етап (7-12 місця)

«Перша ліга» гр. «Б»

Команда і в н п р-м оч.
1. ФК «Ставчани» 7 5 2 0 17-5 17
2. ФК «Берекол» 7 5 1 1 22-12 16
3. ФК «Брусниця» 7 3 2 2 13-10 11
4. ФК «Іванківці» 4 1 2 1 6-4 5
5. ФК «Неполоківці-2» 7 1 2 4 6-18 5
6. ФК «Дубівці» 7 1 1 5 9-23 4