В Турнірі з футзалу пам’яті Дмира Білоуса переміг чернівецький “Урожай”

У четвер, 2грудня, в Чернівцях фінішував Благодійний Турнір з футзалу пам’яті Дмитра Білоуса, який розпочався минулими вихідними на паркеті ФОК «Олімпія». До вирішального матчу турніру, як ми вже повідомляли, дійшли чернівецькі «Урожай» і «Аматор». Саме цим командам судилося розіграти між собою перший трофей у зимовому сезоні-2021/22 і підійти до початку цьогорічного Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу в якості переможця передсезонних змагань.

Безумовно, на сьогоднішній день «Урожай» – найсильніша в усіх відношеннях футзальна команда Буковини, що вона й доказує своєю грою. Окрім цього, ми не забуваємо і про те, що наразі «Урожай» попав у число 32-х кращих команд Кубку України з футзалу, тому мало хто мав сумніви на рахунок визначення переможця фінального матчу Турніру пам’яті Білоуса.

Якщо протягом першого тайму «Аматор» грав фактично на рівних із «Урожаєм» і програвав суперникам лише один м’яч, то у другій половині гри володар Кубку Чернівців-2021 впевнено довів справу до першого титулу нового сезону: на три м’ячі «урожаївців» «Аматор» відповів голом престижу.

Маємо підсумкові 4:1 на користь «Урожая» і головний кубок турніру поповнює колекцію цієї команди. Щодо «Аматора», то і цей колектив проявив себе з кращої сторони на перших змаганнях сезону з футзалу. Думається, що цього року «Аматору» по силах поборотися за медалі чемпіонату і свої амбіції команда може втілити в реальність вже незабаром, адже чемпіонат стартує вже завтра, 4 грудня, в суботу.

До нагородження переможців і фіналістів турніру по завершенню фінального поєдинку долучилися дружина Дмитра Білоуса і представники громади села Вікно, звідки і був родом відомий буковинський футболіст. Вона висловила подяку організаторам змагань, командам і друзям, які допомогли зібрати кошти на встановлення пам’ятника Дмитру Білоусу.

«УРОЖАЙ» ЧЕРНІВЦІ – «АМАТОР» ЧЕРНІВЦІ – 4:1

ГОЛИ: Рибак, Українець, Головачук, Зачиковський – Львов