В цьогорічній Лізі Чемпіонів районів Чернівецької області попереду останній тур групового етапу

Пора вирішальних матчів прийшла у розіграші Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2018. Учасникам залишилося провести лише ігри останнього, шостого туру (стосується усіх, окрім групи Д), які остаточно зформують склад команд-учасниць плей-оф турніру.

Найцікавішою групою з точки зору боротьби стала група «А», і це зовсім недивно, адже в ній зійшлися, принаймні, дві команди з числа найтитулованіших футбольних команд Буковини останніх років: «Біла-Урожай» – діючий чемпіон Чернівців, і ФК «Волока» – срібний призер Чемпіонату Чернівецької області сезону-2017.

«Урожаївці» повністю провалили старт Ліги Чемпіонів, програвши дві гри поспіль, причому головному конкуренту – «Волоці» – програли з розгромним рахунком 1:7! Щоправда, команда з Біли у двох наступних іграх реабілітувалася за поразки, спочатку розгромивши «Банилів» на виїзді (6:1), а потім взяла верх над «Волокою» 2:1. Між собою «Волока» і «Банилів» зіграли внічию, обидвоє мають у своєму активі по 4 очки і тепер у той час, як «Урожай» вже гарантував собі вихід до стадії плей-оф, саме в матчі цих суперників, який пройде у Волоці, буде визначено другого чвертьфіналіста від цієї групи.

У групі «Б» фактично все вже ясно. «Зарінок-Дрім-Тім» став «зайвим» у цій трійці, поступившись обидвом суперникам з великим рахунком (0:4 – від «Тереблече» і 2:5 – від ФК «Бояни»)  і лише у двох матчах зіграв внічию, здобувши у підсумку 2 очки. «Тереблече» на своєму полі здолав «Бояни» з рахунком 3:2 і тепер доля першого місця буде визначатися в останньому турі групового етапу в Боянах, проте обидві команди вже забезпечили собі участь у стадії плів-оф.

Група «С». Тут протягом всього групового етапу домінував ФК «Рукшин». Перевага рукшинців над суперниками є настільки явною, що, маючи ще гру в запасі, вони вже стали переможцями групи, маючи максимальні три перемоги в трьох матчах, а от «Купка» і «Нижні Станівці» здобули по одній перемозі, якраз в іграх між собою. Але «Купка» ще має одну гру в останньому турі проти лідера – «Рукшина», який турнірну задачу вже виконав, а от станівчани вже турнір закінчили і тепер можуть тільки чекати на сприятливий або ні рахунок матчу «Рукшина» з «Купкою»…

І, нарешті, у групі «Д» зіграли лише дві команди – «Старий Вовчинець» і переможець минулорічного розіграшу буковинської Ліги Чемпіонів ФК «Магала». Прогнозовано переможцем групи стала «Магала», яка вдома перемогла суперника з рахунком 4:0, а на виїзді зіграла внічию 0:0. Відповідно до регламенту турніру, обидві команди стали чвертьфіналістами ЛЧ-2018.

Наводимо результати й турнірні таблиці Ліги Чемпіонів районів Чернівецької області-2018:

Група А

Біла-Урожай – Банилів – 3:4, Банилів – Волока – 1:1, Банилів – Урожай – 1:6, Урожай – Волока – 2:1

 1. “Біла-Урожай” – 6 (4)
 2. ФК “Волока” – 4 (3)
 3. ФК “Банилів” – 4 (3)

Група Б

Зарінок-Дрім-Тім – Тереблече – 1:1, Бояни – Дрім-Тім – 3:3, Тереблече – Бояни – 3:2, Тереблече – Дрім-Тім – 4:0, Дрім-Тім – Бояни – 2:5

 1. ФК “Тереблече” – 7 (3)
 2. ФК “Бояни” – 4 (3)
 3. “Зарінок-Дрім-Тім” – 2 (4)

Група С

Нижні Станівці – Рукшин – 2:4, Купка – Нижні Станівці – 1:4, Рукшин – Купка – 5:2, Рукшин – Нижні Станівці – 5:0, Нижні Станівці – Купка – 1:3

 1. ФК “Рукшин” – 9 (3)
 2. “Нижні Станівці” – 3 (4)
 3. ФК “Купка” – 3 (3)

Група Д

Старий Вовчинець – Магала – 0:0, Магала – Старий Вовчинець – 4:0

 1. ФК “Магала” – 4 (2)
 2. ФК “Старий Вовчинець” – 1 (2)

В іграх останнього туру наступного тижня зустрічаються:

Волока – Банилів, Бояни – Тереблече, Купка – Рукшин

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО