В Чемпіонаті області серед ветеранів – новий лідер

Ветеранський сезон-2021 у буковинському футболі триває. Цього року чемпіонат дійсно є цікавим і абсолютно непередбачуваним. Закінчилися ті часи, коли у ветеранському футболі області безроздільно домінувала «Буковина-Ретро».

Спочатку з’явилася альтернатива від чернівецького «Дрім-Тіму», потім до пульки конкурентоспроможних команд доєдналися «Іва» з Коровії та «Червона рута» з Чернівців. Тому сьогодні ми можемо радо констатувати: боротьбу за чемпіонство в чемпіонаті області з футболу серед ветеранів ведуть одразу чотири команди, і це – реально круто!

Матчі чергового, 4-го туру чемпіонату відбулися у п’ятницю, 25 червня. У центральній грі туру зустрілися якраз «Іва» і «Червона рута». Команди грали у Чернівцях, і сильнішими в ній стали гравці команди з Коровії, які здобули мінімальну виїзну перемогу 0:1 і по очках наздогнали «Руту» в турнірній таблиці чемпіонату.

Одноосібним лідером після 4-го туру стала «Спарта-Дрім-Тім». Чернівецька «Команда мрії» впевнено розгромила на виїзді «Садгору» з рахунком 3:7, набрала 10 очок і, таким чином, на одне очко випереджає на даний момент «Іву» і «Червону руту».

«Повеселилася» на своєму полі «Буковина-Ретро». «Ретрівці» очікувано без зайвих питань «розібралися» з «Берегометом». Рахунок гри говорить самий за себе – 10:3 на користь «Буковини». Команда поки що залишається на четвертій позиції в чемпіонаті, але, зрозуміло, намагатиметься за будь-яких обставин пробитися на лідируючу позицію.

В битві аутсайдерів сезону, в гарячому буковинсько-карпатському «дербі» в Іспасі зійшлися «Вижниця» і «Путила». Обидві команди йшли в чемпіонаті поки що без очок, хоча «Путила» зіграла три гри, а «Вижниця» – всього одну. Після цієї зустрічі без очок лишилася тільки команда з Путили, адже «Вижниця», яка номінально грала вдома, одержала перемогу з рахунком 2:1 і трохи покращила своє турнірне становище.

 

«Червона рута» Чернівці – «Іва» Коровія – 0:1

«Садгора» Чернівці – «Спарта-Дрім-Тім» Чернівці – 3:7

«Буковина-Ретро» Чернівці – «Берегомет» – 10:3

«Вижниця» – «Путила» – 2:1

 

У 5-му, наступному турі чемпіонату, який відбудеться 28 червня, зійдуться:

 

«Буковина-Ретро» – «Червона рута»

«Іва» – «Спарта-Дрім-Тім»

«Берегомет» – «Путила»

«Садгора» – «Вижниця»

 

1. “Спарта-Дрім-Тім” Чернівці – 10 (4)

2. “Іва” Коровія – 9 (4)

3. “Червона рута” Чернівці – 9 (4)

4. “Буковина-Ретро” Чернівці – 6 (3)

5. “Садгора” – 3 (4)

6. “Вижниця” – 3 (2)

7. “Берегомет” – 1 (3)

8. “Путила” – 0 (4)