В Чемпіонаті області “Університет” продовжує тримати всіх на відстані

Продовжує тримати всіх на відстані в Чемпіонаті Чернівецької області з футболу серед аматорів чернівецький «Університет». Цього року команда демонструє прагматичний, якісний футбол і зараз, за  турів до кінця турніру, дуже близька до чемпіонського звання, яке, без сумнівів, було б заслуженим.

Багато чого міг вирішити матч останнього, ХІІІ-го туру чемпіонату,  якому «студентів» приймав чинний чемпіон області «Волока», який, до того ж, є найближчим переслідувачем «Університету» в турнірній таблиці й має один із найпотужніших (якщо не найпотужний) склад у буковинському футболі. Чинник домашнього поля був на руку волочанам, але лідер зробив усе, щоби забрати з собою очки з Волоки. Нульова нічия у цій грі стала більш вагомою саме для «студентів»: вони утримують шестиочкову перевагу над найближчими суперниками і в тих п’яти турах, що залишилися до кінця чемпіонату, мають зручніший та простіший календар ігор.

Відзначимо, що обидві команди у ХІІ-му турі одержали впевнені перемоги: «Університет» у домашньому матчі здолав новоселицький «Колос» 3:1, а «Волока» розгромила на виїзді «Борівці» з рахунком 2:5.

На гру менше від «Волоки» мають «Іванківці», які пропускали цей тур. «Іванківці» відстають від волочан лише на три очки, і можуть покрити це відставання якраз за рахунок цієї зайвої гри в запасі.

З ними крок в крок іде «Кіцмань». У дванадцятому турі кіцманчани перемогли «Колос-Глибоку» 3:1 і, власне, теж є кандидатами на медалі чемпіонату. Передбачаємо гарячу боротьбу «Волоки», «Іванківців» і «Кіцманя» за два місця на п’єдесталі пошани, хоча між собою всі матчі вони вже відіграли.

Щодо інших команд, до вони перебувають у нижній частині турнірної таблиці і за нагороди навряд чи сперечатимуться. Ті ж «Борівці» обидві останні гри програли, а «колосівці» Новоселиці та Глибоки грають нестабільно.

Ще раз про результати ХІІ та ХІІІ-го турів:

ХІІ тур.

«Університет» – «Колос» Новоселиця – 3:1, «Борівці» – «Волока» – 2:5, «Кіцмань» – «Колос-Глибока» – 3:1, «Іванківці» – «Путила» – +:-

ХІІІ тур.

«Колос-Глибока» – «Борівці» – 3:1, «Волока» – «Університет» – 0:0, «Колос» Новоселиця» – «Черемош-Вижниця» – 2:1

Традиційно наводимо й турнірну таблицю після зіграних тринадцяти турів:

  1. ФК «Університет» – 29 (11)
  2. ФК «Волока» – 23 (12)
  3. ФК «Іванківці» – 20 (11)
  4. МСК «Кіцмань» – 20 (11)
  5. «Колос» Новоселиця – 13 (12)
  6. «Черемош-Вижниця» – 13 (10)
  7. ФК «Борівці» – 12 (12)
  8. «Колос-Глибока» – 7 (12)
  9. ФК «Путила» – 7 (11)

В матчах наступного, чотирнадцятого туру гратимуть:

29.09. МСК «Кіцмань» – ФК «Іванківці», ФК «Університет» – «Колос-Глибока», «Черемош-Вижниця» – ФК «Волока»

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ