В Чемпіонаті Чернівців з футзалу бути “золотим матчам”!

Закінчилася основна частина Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2020/21. Звучить якось неоднозначно і дивно, але саме так воно і є. Справа в тому, що протягом минулих сезонів у тій ситуації, що склалася, скоріш за все просто підбилися б підсумки і визначився б чемпіон. Але, відповідно до Регламенту змагань цього сезону, в разі однакової кількості очок між командами, що очолюють турнірну таблицю чемпіонату, мають відбутися «золоті матчі» – ті, що, зрештою, і виявлять чемпіона-2020/21.

Серія «золотих матчів» триватиме до двох перемог однієї з двох команд, що претендують на чемпіонську корону. Цими командами є ФК «Волока» і чернівецький «Урожай», що набрали за результатами 9-ти турів чемпіонату по 23 очки, а між собою кілька турів тому зіграли бойову нічию, але про все – по порядку!

В першому матчі останнього ігрового дня вирішувалася доля 5-6 місьць і в ньому «Чернівецький рятувальник» завдяки перемозі з рахунком 4:1 над «ЧОЕКом» випередив опонента і посів п’яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату.

«Урожай» і «Волока», що мали перед 9-им туром по 20 очок у своєму активі, дружньо впевнено перемогли свої суперників – відповідно «Vel-Team» (6:1) і «Маккабі» (12:1) і, таким чином, дійшли до стадії «золотих матчів», у яких і вирішуватиметься доля найсильнішої команди сезону.

«ТОМ-студіо», який лідирував більшу частину сезону, але поступився і «Урожаю», і «Волоці» в очних зустрічах, грав останнім цього дня і результат матчі проти «ВНВ-груп» вже нічого не вирішував. Проте «студійці» вирішили наостанок «грюкнути дверима» і розгромили суперника з рахунком 13:5. У підсумку «ТОМ-студіо» став третім – на одну сходинку гірше за попередній сезон, але вже як є… Можливо, «студійці» якось спробують реабілітуватися в матчах Кубку Чернівців, побачимо…

Дата проведення «золотих матчів» між «Волокою» і «Урожаєм» через карантин наразі є невідомою. В будь-якому випадку слідкуйте за нашими публікаціями і ми вам повідомимо про все, тільки-но скасуються обмеження в Чернівецькій області. Ну і, звичайно, дивіться всі матчі чемпіонату на нашому відео каналі в Youtube і будьте в курсі всіх найяскравіших подій чернівецького футзалу!

 

«Чернівецький рятувальник» – «ЧОЕК» – 4:1

«Урожай» – «Vel-Team» – 6:1

ФК «Волока» – «Маккабі» – 12:1

«ТОМ-студіо» – «ВНВ-group» -13:5

 

  1. ФК «Волока» – 23
  2. «Урожай» – 23
  3. «ТОМ-студіо» – 21
  4. «Vel-Team» – 16
  5. «Чернівецький рятувальник» – 11
  6. «ЧОЕК» – 11
  7. «Арена» – 6
  8. «ВНВ-group» – 4
  9. «Маккабі» – 4
  10. ФК «Чернівці» – 3