В Чемпіонаті Чернівців з футзалу зіграли перенесені матчі перших турів

Напередодні Новорічних свят відбулися перенесені матчі Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2021/22. Так сталося, що обидві перенесені гри були на рахунку чернівецького «Урожая» через його участь у Кубку України з футзалу нинішнього сезону.

«Урожай-Сітка-Захід» – саме такою є назва команди в цьогорічному чемпіонаті – на високому рівні зіграв матчі Кубку України і доказав, що міг би скласти достойну конкуренцію багатьом командам елітних дивізіонів українського футзалу.

І, якщо з таким складом «Урожай» добряче пофестивалив навіть на всеукраїнському рівні, то в Чернівецькій області навряд чи хтось цього року зможе скласти йому конкуренцію в боротьбі за омріяний чемпіонський титул, адже наразі «Урожай» – віце-чемпіон і володар Кубку Чернівців минулого сезону.

Отже, першим суперником «Урожая-Сітки-Захід» у сезоні-2021/22 стала «Молодія» – команда, яка останньою заявилася на участь у Чемпіонаті Чернівців вже в ході чемпіонату, який розпочався, і її, безумовно, всі сприймають нині як «темну конячку» сезону.

Конкуренцію «Урожаю» команда з Молодії створити таки не змогла. Зовсім. Гра пройшла, як то кажуть, «в одну калитку», і рахунок матчу – 9:1- говорить самий за себе. Старт сезону «урожаївцям» вдався повною мірою і тепер виникає питання, чи не встановить цього року «Урожай» рекорд по кількості забитих за чемпіонат голів…

Далі – більше, значно більше…))) Наступним суперником для «Урожая» в Чемпіонаті Чернівців став «ВНВ-group» – команда, яка значно цікавіше та жвавіше виглядає на міні-футбольному майданчику, а от у футзалі її справи складаються дещо гірше.

От і пропустив «ВНВ-group» від «урожаївців» ще більше голів – 11! І у відповідь, на жаль, не спромігся забити нічого. 11:0 – такий рахунок зафіксувало табло Палацу спорту «Маленький Париж», де й відбувалися ці дві гри.

 

«Урожай-Сітка-Захід» – ФК «Молодія» – 9:1

«Урожай-Сітка-Захід» – «ВНВ-group» – 11:0

 

 1. УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 6
 2. САДГОРА-АМАТОР ЧЕРНІВЦІ – 6
 3. ДВ-ТРАНС НАДОБОЇВЦІ – 6
 4. РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 6
 5. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 4
 6. МОЛОДІЯ – 3
 7. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 1
 8. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ –
 9. ВЕЛ-ТІМ ЧЕРНІВЦІ – 1
 10. РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 0
 11. ВНВ ЧЕРНІВЦІ – 0
 12. ДЮСШ №1 ЧЕРНІВЦІ – 0