В Чемпіонаті Чернівців з футзалу лідери сезону – знову “на коні”!

Минулої суботи команди-учасниці Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу сезону-2021/22 “відстрілялися” матчами чергового, 5-го туру. Приємно, що футзал на Буковині користується великою популярністю, адже хочемо відмітити не тільки традиційно велику кількість глядачів на трибунах чернівецького ФОК “Олімпія”, а й солідну кількість переглядів матчів останнього туру на нашому відеоканалі в YOUTUBE.

Квартет лідерів дружньо зробив крок уперед і черговими перемогами підтвердив свої амбіції на цей сезон. А очолюють турнірну таблицю, як і тиждень тому, “Урожай-Сітка-Захід” і “ДВ-Транс” із Недобоївців. Грають ці команди по-різному, виграють по-різному, але сутність поки що одна: перемагай і лідируй!

“Урожаївці” впевнено перемогли “Чернівецький рятувальник” з рахунком 6:2, а от недобоївській команді дали справжній бій “Рокитне-Стальнівці” і лише наприкінці матчу “ДВ-Транс” зміг забити другий м’яч у ворота суперника і трохи заспокоїтися. Обидві команди мають по 15 очок і, відповідно, солідний відрив від переслідувачів.

Шалений трилер подарували глядачам “Молодія” і коломийський “Варатик”. Хоча, ще на початку другого тайму здавалося, що тут усе ясно: “Варатик” більше ніж упевнено вів у рахунку 5:1 і багато хто вже закрив для себе питання щодо кінцевого результату цього матчу.

Але так зовсім не вважала “Молодія”! І пішло-покотилося: 3:5, 3:6, 4:6… А далі – не повірите!!! 7:7!!! Хоча, після того, як рахунок став рівним, “Молодія” продовжила летіти вперед із п’ятьма польовими гравцями без кіпера з невпинним бажанням вирвати таку важливу для себе перемогу, і нарвалася на чергову контратаку… 7:8, і більше молодіївці наздогнати опонента не змогли. “Варатик” знову перемагає і вперто не хоче покидати трійку лідерів чемпіонату!

Відмітимо також дві крупні перемоги цього туру. Зіркова “Фазенда” без проблем переграла ДЮСШ-1 із рахунком 11:2, а “Садгора-Аматор” дещо несподівано розгромила “РАДЕНТ” 8:3. Несподіваною є не перемога “Аматора”, а рахунок матчу, адже обідві команди претендують на нагороди чемпіонату і мають потужні склади, що обумовлювало би більш потужний захист власних воріт…

Субота, 29 січня. ФОК «Олімпія»
ВНВ-ГРУП – VEL-TEAM – 4:8
УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 6:2
ФАЗЕНДА – ДЮСШ-1 – 11:2
РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – ДВ-ТРАНС – 0:2
ВАРАТИК – МОЛОДІЯ – 8:7
САДГОРА-АМАТОР – РАДЕНТ – 8:3
1. УРОЖАЙ – 15
2. ДВ-ТРАНС – 15
3. ВАРАТИК – 11
4. ФАЗЕНДА – 10
5. САДГОРА-АМАТОР – 9
6. VEL-TEAM – 9
7. RADENT – 9
8. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 5
9. МОЛОДІЯ – 7
10. ВНВ-GROUP – 3
11. РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 0
12. ДЮСШ-1 – 0