В Чернівцях відбувся Міжрегіональний семінар підвищення кваліфікації спостегірачів арбітражу

 DSC_1887

26 січня в Чернівцях, у приміщенні ГРК “Маленький Париж” відбувся Міжрегіональний семінар підвищення кваліфікації спостегірачів арбітражу ФФУ, в якому були задіяні представники Чернівецької. Вінницької та Хмельницької областей. Організатором семнару виступив Комітет арбітрів ФФУ.

DSC00550

У програму цього семінару були включені методичні рекомендації щодо проведення спостереження арбітражу футбольних матчів, аналіз ситуацій та вплив на рапорт спостерігача із відеосупроводом (на основі матеріалів як матчів українських футбольних турнірів, так і відеоматеріалів, наданих УЕФА), а також тестування на знання правил гри та відеотестування.

DSC00551

Від Чернівецької області участь у семінарі брали такі спостерігачі арбітражу, як Роман Гамаль, Олексій Лазенко, Юрій Скорейко, Ігор Каліта, Віктор Кошура, Віктор Антимійчук, Василь Маковій та Юрій Мосейчук.

DSC00552

Таким чином Чернівці стали одним із восьми міст, що приймали у себе Міжрегіональний семінар підвищення кваліфікації спостерігачів арбітражу. Окрім нашого міста, це були Київ, Львів, Івано-Франківськ, Суми, Кропивницький, Дніпро і Одеса.

DSC_1888 (1)

Голова комітету арбітрів ФФУ Лучано Луччі зазначив, що проведення таких заходів допоможе значно покращити рівень вітчизняних спостерігачів арбітражу, що, у свою чергу, сприятиме й покращенню рівня суддівства як в Україні, так і на міжнародній арені.

Проводили семінар відомі й досвідчені фахівці Володимир Петров і Андрій Шандор.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

DSC00553