В Чернівцях відбувся Семінар спостерігачів арбітражу УАФ і АФЧО

26 січня в Чернівцях відбувся Семінар спостерігачів арбітражу Української Асоціації футболу, який було організовано Асоціацією футболу Чернівецької області і Комітетом арбітрів АФЧО. Семінар проходив у комплексі «Орлине гніздо» і в ньому взяли участь представники Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької та Вінницької областей.

Інструктори Комітету арбітрів УАФ Володимир Петров і Андрій Шандор ознайомили всіх присутніх із останніми циркулярами про зміни та доповнення до правил гри у футбол у відповідності до сучасних вимог основних якостей футбольного арбітражу.

Усі спостерігачі, які були присутні на семінарі, пройшли атестацію з правил гри у футбол і відеотестів. Всього семінар відвідали 20 спостерігачів, які обслуговують всеукраїнські змагання, до яких долучилися й буковинські регіональні спостерігачі.

«Проведення такого семінару є дуже важливим не тільки для тих спостерігачів, які працюють на всеукраїнській арені, а й, у більшій мірі, для наших, буковинських спостерігачів, – каже голова Коімтету арбітрів АФЧО Юрій Мосейчук. – Тому проведення цього семінару в Чернівцях є для нас принципово важливим, адже наші спостерігачі здобули нові, важливі знання і досвід у спілкуванні з провідними колегами України».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для АФЧО