В Чернівцях відбулося вручення дипломів та ліцензій категорії «С»

DSC_1145

Велика родина буковинського футболу поповнилася «десантом» нових перспективних тренерів, які вже найближчим часом працюватимуть над популяризацією та розвитком футболу в Чернівецькій області.

DSC_1146

У середу, 19 квітня, у приміщенні Чернівецької обласної федерації футболу відбулося довгоочікуване вручення дипломів та ліцензій категорії «С» Федерації футболу України слухачам вже шостих за ліком тренерських курсів на базі ЧОФФ.

DSC_1151

Нагадаємо, дипломи та ліцензії категорії «С» від ФФУ проходять за обласними програмами і є початковим етапом тренерської підготовки, а на території Чернівецької області курсами керує відомий буковинський тренер Юрій Крафт. Термін виданих ліцензій діє до кінця 2020 року.

DSC_1153

«Новозпечених» тренерів із цим досягненням привітали голова ЧОФФ Василь Орлецький і заступник голови ЧОФФ Сергій Задорожняк, які висловили сподівання в тому, що нові тренери сприятимуть розвитку аматорського футболу краю і саме за допомоги «свіжої тренерської крові» в дитячому та юніцькому футболі Буковини «запалають» нові зірочки, майбутні відомі гравці збірних України.

DSC_1154

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ

 Ліцензії та дипломи отримали:

Богачук Олександр

Гомонович Юрій

Дмитренко Олег

Дорош Роман

Задорожняк Василь

Зароченцев Роман

Звержинський Євген

Карлійчук Віталій

Кисилиця Юрій

Корицький (Бахтіяров) Юрій

Кришмару Костянтин

Литвин Олександр

Лучик Анатолій

Мельник Вадим

Мельничук Андрій

Ротар Віталій

Саїн Богдан

Сахно Сергій

Фочук Андрій

Хабайло Андрій

Чоботару Костянтин

Шевчук Антон

DSC_1149