В Чернівцях стартував Семінар УАФ у співпраці з ААФУ та організацією SPIRIT OF SOCCER для менеджерів та тренерів з елементами навчання щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів

Сьогодні, в середу, 4 травня, у Чернівцях розпочався Семінар УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ФУТБОЛУ у співпраці з Асоціацією Аматорського Футболу та організацією SPIRIT OF SOCCER для менеджерів та тренерів масового футболу з елементами навчання населення щодо ризиків від вибухонебезпечних предметів.
Цим проектом у Чернівцях опікуються міжнародний інструктор Скотт Лі з США, Член Виконавчого комітету УАФ і ААФУ Олександр Каденко та відділ масового футболу і соціальних проектів УАФ.
Протягом першого дня семінару учасники прослухали лекції про зброю та мінні знаки, а також про тренерство в масовому футболі та проекти масового футболу в Україні.
Після завершення теоретичної частини програми учасники перейшли до практичних занять, які відбулися на штучному майданчику СОУ “Буковина”. Це був початок практичної роботи семінару, а основна частина відбудеться вже завтра, у четвер.
Відповідно до раніше складеної програми семінар триватиме в Чернівцях протягом трьох днів, і по його завершенні всі учасники отримають відповідні сертифікати від УАФ.
Учасники семінару – представники Чернівецької, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.