В Чернівцях фінішував обласний етап Всеукраїнських змагань з футболу серед школярів “Шкіряний м’яч”

У суботу, 5 травня на двох чернівецьких футбольних стадіонах відбулися поєдинки фінального обласного етапу щорічних Всеукраїнських змагань з футболу серед школярів «Шкіряний м’яч». Участь в обласному фінали приймали команди чотирьох вікових категорій – U-11, U-12, U-13 та U-14. відповідно, у кожній віковій групі було по чотири команди-учасниці, то ж у боротьбу за право представити Чернівецьку область на Всеукраїнському фіналі вступили 16 шкільних команд.

На полі стадіону «Гарт» змагалися команди у вікових групах U-11 та U-12. Тут за підсумками запеклих футбольних баталій між буковинськими школярами маємо таке розташування учасників: перше місце посіла команда ЗОШ №27 м. Чернівці, «срібні» нагороди дісталися представникам Сторожинецького ліцею, на третьому місці – Борівецький ЗНЗ. Остання сходинка у групі – у команди Романковецької гімназії.

У віковій групі U-12 також переможцями стали представники ЗОШ №27 м. Чернівці. Глибоцький ліцей має другу позицію, на третій – команда Іспаської ЗОШ. І, так само, як і в U-11, останньою фінішувала команда Романковецької гімназії.

Змагання у вікових групах U-13 і U-14 відбувалися на полі стадіону чернівецької ДЮСШ №4 у Садгорі. Там маємо такі підсумки:

U-13

  1. ЗОШ №28 м. Чернівці
  2. Красноїльська ЗОШ №3
  3. Коровійська ЗОШ
  4. Романковецька гімназія

U-14

  1. Чудейський НВК
  2. Реваківська ЗОШ
  3. Колінковецький НВК
  4. Михалівський НВК

Таким чином, Чернівецьку область у Всеукраїнському фіналі змагань «Шкіряний м’яч» представлятимуть:

U-11 – ЗОШ №27 м. Чернівці

U-12 – ЗОШ №27 м. Чернівці

U-13 – ЗОШ №28 м. Чернівці

U-14 – Чудейський НВК

За підсумками змагань команди-призери були нагороджені медалями й кубками, м’ячами від Федерації футболу Чернівецької області, а також кращий гравець кожної команди отримав пам’ятний кубок з рук виконавчого директора ФФЧО Олександра Плахова і президента Чернівецького обласного клубу “Шкіряний м’яч” Петра Кобічіка.

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ФФЧО