В 1/4 фінала розіграшу Кубку України серед аматорів у буковинському “дербі” зійдуться “Фазенда” і “Волока”

Цього тижня, в середу, виправдалися найкращі сподівання і побажання шанувальників буковинського футболу. І ФК “Волока”, і чернівецька “Фазенда” подолали бар’єр 1/8 фінала Кубку україни з футболу серед аматорів сезону-2022/23 і пройшли далі. А далі – це чвертьфінал турніру, де за жеребом вони зійдуться між собою.

З однієї сторони, це – сумна новина, адже один із двох представників Чернівецької області буде змушений покинути розіграш Кубку. З іншої – новина добра, тому що точно матимемо півфіналіста від Буковини! Тут, як то кажуть, кожний самий собі обирає те, що для нього є важливішим, але факт залишається фактом.

“Волока” після домашнього розгрому “Варатика” з Коломиї з рахунком 6:0 одержала перемогу і на виїзді, щоправда із значно скромнішим рахунком 2:3. В будь-якому випадку перевага волочан над суперником є безсумнівною і підтверджує амбіції “Волоки” в цьому сезоні.

Не так солодко прийшлося в домашній грі “Фазенді”. Здавалося б, після перемоги в гостях із значною перевагою 0:4 над “Агроном” з Тернопільщини матч-відповідь стане простою формальністю, та “Агрон” підтвердив своє реноме одної з найсильніших аматорських команд України і дав господарям у Чернівцях справжній бій.

Неймовірно, але подолянам не вистачило лише одного гола для того, щоби перевести гру в додатковий час: вже після першого тайму рахунок був 0:2 на користь гостей, хоча шансів відзначитися у них було значно більше. Ще один гол “Агрон” провів наприкінці зустрічі, та рахунку 0:3 для нього було замало. “Фазенді” вдалося вистояти і вийти до стадії чвертьфіналу.

Матчі-відповіді

16.11 (середа) Варатик (Коломия, Івано-Франківська обл.) – ФК Волока (Чернівецька обл.)

2:3 (0:6)

16.11 (середа) Фазенда (Чернівці) – Агрон (Великогаївська ОТГ, Тернопільська обл.)

0:3 (4:0)

16.11 (середа) Іскра (Теофіполь, Хмельницька обл.) – Скала 1911 (Стрий, Львівська обл.)

2:3 (0:4)

16.11 (середа) Полісся (Ставки, Житомирська обл.) – Дружба (Мирівка, Київська обл.)

0:2 (1:1)

16.11 (середа) Локомотив (Київ) – ЮКСА (Тарасівка, Київська обл.)

4:1 (3:0)

16.11 (середа) Зірка (Кропивницький) – Мотор (Запоріжжя)

0:2 (0:1)

16.11 (середа) Пенуел (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) – Олімпія (Савинці, Полтавська обл.)

0:0 (0:6)

17.11 (четвер) Титан (Київ) – Штурм (Іванків, Київська обл.)

1:2 (1:6)

Базовими ігровими днями 1/4 фіналу є 23 та 30 листопада 2022 р.