Дипломи тренерів категорії “С” УАФ у Чернівцях вручав Анатолій Дем’яненко

17 жовтня, в понеділок, у приміщенні Асоціації футболу Чернівецької області відбулося вручення дипломів і посвідчень категорії «С» про закінчення тренерських курсів  Української асоціації футболу (УАФ). Ряди футбольних тренерів Буковини поповнили нові спеціалісти, які протягом найближчих трьох років працюватимуть над вихованням численних юних талантів Чернівецької області, більшість із яких мріє вдягнути з часом футболку Національної збірної України.

Варто відмітити традиційно високий рівень керівництва курсів, яке вже протягом багатьох років очолює досвідчений буковинський фахівець у галузі тренерства, один із кращих українських футбольних тренерів у дитячо-юнацькому футболі (у 2019 році був одним із претендентів на «Золотий м’яч ДЮФЛУ серед тренерів), директор чернівецького КЗ «ДЮСШ Буковина» Юрій Крафт.

Відзначимо також плідну і кропітку роботу куратора тренерських курсів УАФ, виконавчого директора АФЧО Олександра Плахова і методистки Марії Сас-Батрак, представниці Комітету арбітрів АФЧО, які сприяли підготовці новоспечених фахівців.

Приємним сюрпризом для тих, хто отримав цього дня диплом і посвідчення тренера категорії «С», стала присутність під час церемонії вручення почесних гостей з Української Асоціації футболу – віце-президента УАФ і очільника буковинського футболу Василя Орлецького та справжньої легенди радянського та українського футболу, капітана збірної СРСР з футболу зразка 1980-х років, багаторічного капітана київського «Динамо», першого віце-президента УАФ Анатолія Дем’яненка. Саме вони вручали заповітні дипломи і посвідчення новим тренерам.

«Неймовірно важливо, що сьогодні, в такі нелегкі для України часи, коли в умовах війни ми намагаємося зберегти український футбол і його рівень, є й ті, хто готовий долучитися до виховання нових поколінь футболістів, – зазначив Анатолій Дем’яненко. – Ми розуміємо, що це – важко, і далі буде ще важче в плані тренерської роботи, але те, що ви готові працювати в цих умовах на благо українського спорту, є дуже символічним і справжнім доказом того, що ми – незламні!».

Підтримав слова легендарного футболіста і Юрій Крафт: «Приємно, що у наших фахівців і тих, хто по-справжньому любить футбол, є бажання йти вперед. Тільки так, невпинним рухом вперед до нових вершин і досягнень ми можемо чогось досягти. Дитячо-юнацький футбол на Буковині зараз на під’йомі і я вірю, що ті, хто отримав сьогодні тренерські дипломи УАФ, зроблять свій важливий внесок у його розвиток».