Для 200 школярів Вижницького району – відкриті уроки футболу

Федерація футболу України спільно з УЄФА у кожному регіоні України проводить Фестивалі Чемпіонів «Відкриті уроки футболу». І ось проект дістався Вижниччини, де останнім часом спортивне життя, а особливо футбольне, стало на новий активний рівень розвитку. Проект націлений не на досягнення результату за будь-яку ціну, а на соціальну складову і радість від футболу незалежно від рівня здібностей дитини.

DSC_3666

Двісті школярів 3-6-х класів із 12 шкіл району та їхніх вчителів фізкультури об’єднав фестиваль на стадіоні міста Вижниця, наповнив його дитячою енергетикою, цікавістю в очах хлопчиків і дівчаток, бажанням втілити свої спортивні навики на уроці, такому масовому і масштабному водночас.

DSC_3752

До учасників проекту звернулись керівники району. Голова райдержадміністрації Руслан Сенчук підкреслив, що цей рік став успішним у спортивному житті Вижниччини загалом, і для футболу зокрема, і освітня, і туристична галузь поповнились новим інвентарем, спорядженням. Висловив сподівання, що кризові періоди минули і саме фізкультура робитиме наших дітей щасливими та успішними.

DSC_3477

Словами про те, що серед присутніх школярів є майбутні зірки українського футболу, додав натхнення учасникам голова районної ради Михайло Андрюк і запевнив, що попереду нові можливості, нові турніри, які обов’язково підтримуватимуть, яким сприятимуть.

DSC_3513

Привітали учасників координатор фестивалю та провідний спеціаліст обласної федерації футболу Олександр Плахов, завметодкабінетом відділу освіти РДА Володимир Ковдриш та голова районної федерації футболу Степан Гакман. Саме Степанові Олексійовичу вдалося виграти грант на проведення відкритого уроку футболу у Вижниці. Він пройшов щаблі відбору і завдяки власному ентузіазму, розумінні того, що для розвитку цього виду спорту потрібне хороше підґрунтя, допоміг школам отримати м’ячі та додатковий спортивний інвентар (канати, маніжки, скакалки, обручі, фішки), а дітям – море позитивних емоцій, в яких вони зростають і фізично, і психологічно. Спортивне поле було поділене на 12 квадратів і в кожному квадраті кожна школа виконувала певні види вправ. Потім переходили до наступного квадрата.

DSC_3543

Загалом це цілий комплекс занять, де поруч із вчителями працюють педагоги-психологи та представники поліції.

DSC_3526

– Нам дуже хочеться, – додає Степан Гакман, – щоб діти якомога менше часу проводили біля комп’ютерів і телевізорів, щоб вони рухались, розвивались, не боялись змагатись і перемагати. Тому й проводимо неординарні заходи, які б пробуджували цікавість до спорту, сприяли здоровому способу життя.

DSC_3467