“Дорошівці”, “Кіцмань”, “Ваш майстер” і “Ставчани” йдуть далі від зони “Б” в обласному Чемпіонаті з міні-футболу

Зона «Б» Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/21. Чвертьфінальна зональні стадія. Тут усе обійшлося впевнено і солідно на рахунок кожного переможця. Хоча, можливо, не дуже й очікувано. Але, як би там не було, четвірка кращих, яка продовжить боротьбу в елітному раунді обласного чемпіонату, від зони «Б» вже є і вже найближчим часом представники Кіцманщини й Заставнівщини дізнаються про своїх суперників у вирішальній стадії сезону.

«Дорошівці», які впевнено пройшли весь груповий раунд змагань і в кожній грі демонстрували свою беззаперечну перевагу, не відчули ніяких проблем і у чвертьфіналі зони. Дністряни впевнено перемогли «Оршівці» з сухим рахунком 2:0 і тим самим підтвердили статус однієї з кращих команд звітної зони.

Напевно, дещо неочікувано крупно програли «Шипинці», адже від цієї команди вболівальники вже точно очікували значно більшого. Проте, у протистоянні зі «Ставчанами» команда з Шипинців поступилася з рахунком 1:6 і зупинилася за крок від своїх сподівань… Далі йдуть «Ставчани».

«Кіцмань» теж без особливих питань розгромив «Суховерхів» з рахунком 5:1. Тепер кіцманчанам доведеться змагатися з суперниками високого рівня в елітному раунді обласного чемпіонату з міні-футболу. Безперечно, приємно бачити представників цього буковинського міста серед сильніших команд краю після певної часової перерви!

Нарешті, «Весільний світ» – команда яскрава, цікава і дуже амбіційна – нічого не змогла протиставити своєму супернику, а ним цього разу виявився «Ваш майстер» із Лужан. «Ваш майстер» переміг із рахунком 3:1 і йде далі. Заради справедливості зазначимо, що лужанська команда наразі взяла реванш за поразку від «Весільного світу» в плей-оф обласного чемпіонату минулого сезону…

Отже, нагадує результати усіх чвертьфіналів зони «Б»-2020/21:

¼ фіналу
Місце проведення – м. Кіцмань
1 17.01.2021 13:00 «Дорошівці» – «Оршівці» 2:0
2 17.01.2021 13:50 «Ставчани» – «Шипинці» 6:1
3 17.01.2021 14:40 «Кіцмань» – «Суховерхів» 5:1
4 17.01.2021 15:30 «Весільний світ» – «Ваш майстер» 1:3
½  фіналу
 
5 «Дорошівці» – «Ставчани»
6 «Кіцмань» – «Ваш майстер»