До старту сезону готується Перша Ліга Буковини

Повним ходом іде процес підготовки до нового сезону великого футболу на Буковині. В обох зонах Першої ліги обласного футболу було проведено організаційні наради за участю потенційних команд-учасниць, і, найімовірніше, вже найближчими тижнями Першість області таки стартує.

Розпочала цей процес зона «А». 22 березня у Глибоці відбулася нарада з потенційними учасниками Першості Чернівецької області з футболу сезону-2021 в Першій Лізі, зона “А”. Нараду ініціювала районна Асоціація футболу, яка є головним організатором змагань у зоні. Учасниками наради стало понад 14 представників потенційних команд-учасниць Першості.

І вже найближчими днями ми вам зможемо повідомити календар змагань на перші тури, адже вчора, 2 квітня, відбуделося жеребкування першого туру змагань і було прийнято остаточні рішення щодо кількості команд-учасниць у сезоні та щодо формату змагань.

У вівторок, 31 березня, відбулася організаційна нарада серед представників потенційних команд-учасниць цьогорічної Першості Чернівецької області з футболу в Першій Лізі зони “Б”. Проходила вона теж під керівництвом районної Асоціації футболу.

Попередньо учасники наради втановили дедлайн остаточних рішень – 9 квітня. Саме цього дня буде сформовано склад учасників і розроблений календар змагань на 2021 рік, кількість учасників і формат сезону. У нараді брали участь представники колишніх Кіцманського, Заставнівського і Новоселицького районів.