Другий надцікавий тиждень поспіль видає Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2022/23

Другий тур цьогорічного Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу «додав олії до вогню» і підтвердив, що на нас із вами очікує надзвичайно складний і напружений сезон. Щонайменше половина команд своєю грою демонструють націленість на медалі і важливою в чемпіонаті буде кожна гра і кожне залікове очко.

Наразі три команди мають дві поспіль перемоги в турнірі і, відповідно, стовідсотковий показник, але не будемо забувати, що «Урожай-Сітка-Захід» і недобоївський «ДВ-Транс» зіграли поки що по одній грі, а саме ці дві команди були за підсумками минулого сезону найсильнішими.

Чернівецька «Фазенда» розгромила у звітному турі аутсайдера – «Поліцію охорони» – з рахунком 10:3. Для «фазендейро» це – друга перемога в чемпіонаті, а для «охоронців» – друга поспіль розгромна поразка, тому акцентувати особливу увагу націй грі не будемо, зовсім  різні «вагові» категорії у цих суперників.

Ще один напружений поєдинок видала «Садгора-Аматор». У запеклій боротьбі «аматори» здобули свою другу перемогу в чемпіонаті. Цього разу – над «Радентом», 4:3. То ж амбіції цієї команди у нинішньому сезоні сумнівам не підлягають. Поки що «Садгора-Аматор» проводить свій кращий сезон у чернівецькому футзалі.

Підтвердив своє орієнтування на високі здобутки й представник Прикарпаття – коломийський «Варатик». Гості з Коломиї в нелегкому матчі здобувають чергову перемогу 4:1 (над ДЮСШ №1 м. Чернівці») і з шістьма очками складають «компанію» «Садгорі-Аматору» і «Фазенді» на чолі турнірної таблиці чемпіонату.

З перемоги в сезоні стартував «Урожай-Сітка-Захід», який у першому турі чемпіонату відпочивав. Шкода, але відключення світла стало причиною припинення гри «урожаївців» проти ФК «Рокитне-Стальнівці»: після першого тайму рахунок у грі був 2:0 на користь «Урожая». І саме на цьому, за обопільною згодою, команди врішили поставити крапку у протистоянні і не догравати поєдинок іншим разом.

Першу перемогу в сезоні здобуває і «Чернівецький рятувальник», який здолав УСК «Довбуш» з рахунком 4:1. Після стартової поразки для «рятувальників» цей здобуток є дуже важливим, а от для «Довбуша» матч другого туру, навпаки, вийшов провальним.

Ну і «ТОМ-Студіо», який припустився у минулому турі двох прикрих помилок у кінці матчу проти «Садгори-Аматора», впевнено перемагає «Бастіон» 5:1 і, таким чином, демонструє, що також розраховує цього року на високе місце в турнірній таблиці.

Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2022/23
17 грудня, субота
ІІ тур
«Фазенда» – «Поліція охорони» – 10:3
УСК «Довбуш» – «Чернівецький рятувальник» – 1:4
«Варатик» – «ДЮСШ-1» – 4:1
«TOM Studio» – «Бастіон» – 5:1
«RADENT» – «Аматор-Садгора» – 3:4
«Урожай-Сітка-Захід» – «Рокитне-Стальнівці» – 2:0
Відкритий Чемпіонат Чернівців з футзалу-2022/23
Турнірна таблиця після двох турів
1. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 16:3
2. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 6 (2) 9:3
3. САДГОРА-АМАТОР ЧЕРНІВЦІ – 6 (2) 7:5
4. ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 3 (1) 8:0
5. УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – 3 (1) 2:0
6. ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 7:4
7. УСК ДОВБУШ ЧЕРНІВЦІ – 3 (2) 5:6
8. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 3 (2) 5:7
9. РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 1 (2) 7:8
10. ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 1 (2) 4:6
11. ДЮСШ-1 ЧЕРНІВЦІ – 0 (2) 3:8
12. БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ – 0 (2) 3:10
13. ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ЧЕРНІВЦІ – 0 (2) 3:18