Другий тренінг «Spirit of soccer Ukraine» відбувся на базі ліцею №7 м. Чернівці

23 листопада в м. Чернівці на базі ліцею №7 було проведено другий тренінг для дітей Чернівецької області та дітей ВПО щодо обізнаності населення через спорт про ризики вибухонебезпечних предметів.
Зазначений тренінг реалізовано в рамках проєкту 💛💙 ⚽️ «Spirit of soccer Ukraine» ⚽️ 💛💙 за сприяння та підтримки Асоціації аматорського футболу України, Української асоціації футболу та міжнародної організації «Spirit of Soccer», а також Асоціації футболу Чернівецької області та керівництва краю.
Другий за рахунком тренінг проведено тренерами, які успішно пройшли спеціальне навчання за програмою С-ліцензії УАФ з модулем ЕОRE щодо обізнаності населення через спорт про ризики вибухонебезпечних предметів.
Основною метою заняття є:
– в ігровій формі, за допомогою добре знайомих дітям вправ навчити маленьких спортсменів правильно реагувати на небезпеку
– засвоїти алгоритм дій, які можуть врятувати життя
– мотивувати їх продовжувати займатись спортом
– стабілізувати психологічно-емоційний стан дітей навіть у важкий час війни, який наразі переживає кожен українець, як дорослий так і дитина.
Меседж простий та зрозумілий – ТРИМАТИСЯ ПОДАЛІ, НЕ ТОРКАТИСЯ, КОМУНІКУВАТИ та ПОВІДОМЛЯТИ!
Дбаємо про молоде покоління українців, допомагаємо продовжувати жити в важких умовах війни, навчаємо правильно діяти та реагувати на небезпеку на своєму «спортивному фронті»!
Захищаємо найголовніше- життя кожної дитини! Продовжуємо рухатись вперед, впевненими кроками до ПЕРЕМОГИ!
🇺🇦⚽️ Слава Україні, Слава кожному герою України, Слава та подяка нашим ЗСУ! ⚽️🇺🇦