Другий тур Чемпіонату Чернівців з футзалу підтвердив тенденції стартового туру

Другий тур Відкритого Чемпіонату Чернівців з футзалу, в принципі, підтвердив тенденції стартового туру: ті команди, які заробили очки минулого тижня, поповнили свй очковий запас і зараз. Єдиним виключенням став «Чернівецький рятувальник», який після впевненої перемоги над «Бук-Фамом» нічого не зміг протиставити дебютанту турніру ФК «Чагор» – 0:4.

 

А от «Чагор», схоже, націлився на комплект нагород чемпіонату, адже дві впевнені перемоги поспіль над ненайслабшими суперниками і рівень гри, продемонстрований командою, говорять самі за себе. А за різницею забитих/пропущених м’ячів чагорці наразі взагалі очолюють турнірну таблицю турніру!

Найцікавішим матчем другого туру став поєдинок між «T.O.M.studio» і «Leader Team». Цього сезону «каратисти» впевнено стартували і в підзвітному поєдинку часто перегравали досвідченого та зіркового суперника, хоча, якщо бути справедливими, то шанси на кінцеву перемогу мали як вони, так і «Т.О.М.студіо». І нічия 3:3 в матчі, в якому кипіли майже фінальні пристрасті, виглядає цілком логічним результатом!

Для багатьох несподіванкою став провальний старт минулорічного «сюрпризу» – новоселицького «М’ясо Буковини-Золотий Колос». У другому турі новосельчани мали можливість взяти реванш в «Урожая-Моцарелли» за поразку у фіналі «Кубку Лєрки», який проходив у листопаді цього року в цьому ж залі, але не тільки не скористалися цим, а й просто були «вщент розірвані» одним із лідерів обласного футзалу. Поразка з рахунком 3:14 – і «М’ясо Буковини» встановлює антирекорд не тільки нинішнього, а й минулорічного чемпіонату за кількістю пропущених м’ячів в одному матчі!

Діючий чемпіон – ФК «Волока» – без проблем здолав «Самопоміч-Бук-Фам» з рахунком 4:1 і став одним із співлідерів чемпіонату, а от букфамівці другий рік поспіль займають місце в групі аутсайдерів і після двох стартових поразок вибратися з підвалин турнірної таблиці «Бук-Фаму» буде нелегко…

Повторили досягнення (і не тільки) першого туру «Інстал ПРО» і «Моцарелла-ЧНУ». Впевнена перемога «Інстал ПРО», що дебютував цього року в футзальному чемпіонаті, над «студентами» з рахунком 7:3 «розвела» команди різними полюсами – переможці з шістьма очками перебувають у групі лідерів, а «студенти» після двох крупних поразок – серед аутсайдерів.

Ну і, нарешті, в матчі дебютантів чемпіонату маємо нелегку перемогу «Друзів» над «Політехом» 5:4. «Політех» по ходу матчу вигравав з рахунком 3:1, але суперник, який у своєму складі має більш досвідчених гравців, все ж таки зміг переламати хід поєдинку і «вирвати» для себе першу перемогу в сезоні.

Ще раз нагадуємо всі результати ІІ туру Чемпіонату Чернівців з футзалу:

II тур
ФК «Чагор» – «Чернівецький рятувальник» 4:0
«Бук-Фам» – ФК «Волока-2» 1:4
«T.O.M.studio» – «Leader team» 3:3
«Інстал ПРО» – «Моцарелла-ЧНУ» 7:3
«Урожай-Моцарелла» – «М’ясо Буковини-Зол.Колос» 14:3
«Політех» – «Друзі» 4:5

Наводимо й турнірну таблицю чемпіонату:

Команди І В Н П М О
1 ФК «Чагор» 2 2 0 0 14-4 6
2 «Інстал ПРО» 2 2 0 0 10-5 6
3 ФК «Волока-2» 2 2 0 0 8-3 6
4 «Урожай-Моцарелла» 2 1 1 0 16-5 4
5 «Leader team» 2 1 1 0 6-3          4
6 «Друзі» 2 1 1 0 7-6 4
7 «Чернівецький рятувальник» 2 1 0 1 8-7 3
8 «T.O.M.studio» 2 0 1 1 5-7 1
9 «Політех» 2 0 0 2 4-8 0
10 «Самопоміч-Бук-Фам» 2 0 0 2 4-12 0
11 «Моцарелла-ЧНУ» 2 0 0 2 7-17 0
12 «Мясо Буковини-Зол. Колос» 2 0 0 2 5-17 0