“Дрім-Тім” знову задає “жару” в зимових змаганнях буковинських ветеранів

На Буковині триває Турнір пам’яті видатного буковинського футболіста Дмитра Білоуса серед ветеранів у двох вікових категоріях – «40+» і «50+». Минулими вихідними футбольні ветерани краю відіграли поєдинки другого туру змагань і вже потихеньку починають вимальовуватися лідери турніру і кандидати на фінальні поєдинки.

У суботу, 4 грудня, на штучному полі спортивного комплексу «Маленький Париж» грали команди-учасниці вікової категорії «40+». Тут, схоже, з боротьби за головний приз турніру вже вибули «Червона рута» і чемпіон Чернівецької області серед ветеранів сезону-2021 «Буковина-Ретро». Ці команди вдруге поступилися своїм суперникам і навряд чи вони претендуватимуть на попадання у фінал змагань.

Натомість, «Дрім-Тім» вдруге поспіль перемагає і захоплює одноосібне лідерство у цій віковій категорії. Саме «Буковину-Ретро» і перемогли «дрімтімівці» у другому турі (рахунок – 3:1 на користь «Команди Мрії»), чим і зробили доволі вагому заявку на вихід у фінал турніру.

 

«40+»

«Іва» Коровія – «Червона рута» Чернівці – 5:2

«Дрім-Тім» Чернівці – «Буковина-Ретро» Чернівці – 3:1

 

 1. «Дрім-Тім» – 6 (4:1)
 2. «Іва» – 3 (5:2)
 3. «Спарта» – 3 (4:1)
 4. «Червона рута» – 0 (2:6)
 5. «Буковина-Ретро» – 0 (2:7)

 

Серед старших ветеранів також є одноосібний лідер. Єдиною командою, що двічи у двох турах змогла перемогти, є «Буковина-Дрім-Тім», а от «Берегомет» і чернівецька «Фазенда», що поступилися в минулому турі, роблять крок уперед і здобувають свої перші перемоги на турнірі.

Тут усе набагато складніше, адже після двох турів одразу чотири команди мають по 3 очки. Боротьба за попадання у фінал точно триватиме в цій віковій групі до останнього поєдинку і щось передбачити зараз просто неможливо. Та й не варто.

 

«50+»

«Фазенда» Чернівці – «Веренчанська ОТГ» – 2:0

«Берегомет» – «Вікнянська ТГ» – 1:0

«Буковина-Дрім-Тім» Чернівці – «Іва» Коровія – 3:1

 

 1. «Буковина-Дрім-Тім» – 6 (6:1)
 2. «Іва» – 3 (6:3)
 3. «Вікнянська ТГ» – 3 (2:1)
 4. «Фазенда» – 3 (2:3)
 5. «Берегомет» – (1:5)
 6. «Веренчанська ОТГ» – 0 (0:4)