“Дрім-Тім”, ФК “Глибока”, “Фазенда” – трійка призерів “Буковинської зими” у віковій категорії “50+”

Добіг до свого завершення турнір з міні-футболу серед ветеранів Буковини під назвою «Буковинська зима-2021». Проходив він цього року одразу у двох вікових групах – «40+» і «50+». У змаганнях старших за віком ветеранів за титул переможця боролися чотири команди, які відіграли турнір у два кола.

Зауважимо, що останній тур у цій віковій категорії вже нічого не вирішував і команди просто могли пограти у своє задоволення. Переможцем змагань став чернівецький «Дрім-Тім», який не спромігся зібратися духом на останню гру і, скоріш за все, в ейфорійному стані просто дограв сезон.

Останній тур «Буковинської зими» чернівчани відіграли проти ФК «Глибока», яка посіла друге місце в турнірі. Глибочани не стали відкладати питання переможця останнього матчу у «довгий ящик» і зробили максимально для досягнення результату вже в першому таймі. Не дивлячись на те, що результат гри нічого не змінював, «Глибока» виборола для себе втішну перемогу з рахунком 4:0 і задовольнилася в підсумку «срібними» нагородами.

Те ж саме стосувалося і другої гри в цій віковій категорії. «Фазенда», що забезпечила собі третю сходинку в турнірній таблиці, дещо несподівано поступилася «Освіті» з рахунком 1:4, проте бажані «бронзові» медалі турніру таки отримала.

А от для «освітян» перемога в останньому турі стала єдиною в турнірі. Більше того, це взагалі були перші очки для цієї команди. І тут вже приємним є той факт, що жодна команда із старших буковинських футбольних ветеранів не пішла з сезону з нулями!

 

6-й тур

Дрім-Тім Чернівці – ФК Глибока – 0:4

Фазенда Чернівці – Освіта Чернівці – 1:4

 

  1. Дрім-Тім – 15
  2. ФК Глибока – 13
  3. Фазенда – 4
  4. Освіта – 3