“Дрім-Тім” і “Берегомет” додали “жару” обласному чемпіонату серед ветеранів

Чим ближчим стає кінець сезону в буковинському ветеранському футболі, тим цікавіше розгортаються події в Чемпіонаті області серед ветеранів. Тут і зміна лідера, хоча варто відмітити, це сталося через певні обставини, тут і загострення боротьби за комплект нагород, та й результативність не спадає.

Тепер чи не кожний матч вирішує багато чого, тому й передбачити щось на даному етапі, фактично, неможливо: ніхто не хоче поступатися і майже всі команди-учасниці чемпіонату націлені на максимальні показники.

А в лідери дещо несподівано вийшов із-за спин «Буковини-Ретро» і «Роші» амбіційний «Берегомет». Щоправда, «Буковина» має порівняно із опонентом дві гри в запасі, тому про лідерство «Берегомета» довго говорити, напевно, не прийдеться. Але й без того ситуація наразі склалася дуже цікава. У ХІІІ-му турі «Кельменці» не з’явилися на гру з «Берегометом», і, таким чином, вивели його на першу позицію в турнірній таблиці. А вже в наступному турі «новоспечений» лідер поступився на виїзді «Фазенді» 1:3 і тим самим поставив під сумніви тривалість свого перебування на чолі чемпіонату.

Сама ж «Фазенда» перед цим поступилася «Садгорі» з таким самим рахунком і, не дивлячись на перемогу в останньому турі, продовжує перебувати у нижній частині турнірної таблиці.

А от «Калинівський ринок» часу не гаяв. Значно підсилена під час літньої паузи «Калинка» спочатку впевнено перемогла 3:1 «Глибоку», а далі розбила обезкровлену, нажаль, «Рошу», з рахунком 5:2. І підібралася впритул до завітної трійки, маючи дуже непогані перспективи на високе підсумкове місце в чемпіонаті.

Знову ж таки, нажаль, ніяк не може після літніх «потрясінь» і втрати більшості гравців знайти свою гру і повернути результат «Роша». Кожний матч команда грає іншим складом, але поки що йдуть тільки поразки. Якщо проти «Дрім-Тіма», який набрав доволі високий темп, «Роша» ледь не зіграла внічию (2:1 на користь «Команди мрії»), то проти «Калинки» аргументів у «фіолетових» не знайшлося… Четверта поразка (враховуючи й поразку в розіграші Кубку) поспіль…(

До вашої уваги – всі результати двох останніх турів Чемпіонату області серед ветеранів:

ХІІІ тур.

«Роша» – «Дрім-Тім» – 1:2, «Садгора» – «Фазенда» – 3:1, «Берегомет» – «Кельменці» – +:-, «Калинівський ринок» – «Глибока» – 3:1

ХІV тур.

«Фазенда» – «Берегомет» – 3:1, «Калинівський ринок» – «Роша» – 5:2, «Путила» – «Глибока» – 0:3

Після чотирнадцяти зіграних турів в турнірній таблиці чемпіонату бачимо таке:

  1. «Берегомет» – 27 (12)
  2. «Буковина-Ретро» – 26 (10)
  3. «Дрім-Тім» – 22 (11)
  4. «Роша» – 22 (12)
  5. «Калинівський ринок» – 19 (12)
  6. «Садгора» – 16 (11)
  7. ЗС «Фазенда» – 16 (12)
  8. «Кельменці» – 10 (11)
  9. «Глибока» – 8 (12)
  10. «Путила» – 0 (11)

Наступного тижня на шанувальників ветеранського футболу очікують кубкові баталії. Нагадаємо, це – півфінали:

29.09. 16:00 стадіон «Мальва» «Калинівський ринок» – «Буковина-Ретро»

29.09. 16:00 стадіон «Садгора» «Садгора» – «Дрім-Тім»

А в наступному турі чемпіонату області, ігри якого відбудуться вже 6 жовтня, зустрінуться:

«Садгора» – «Калинівський ринок», «Берегомет» – «Дрім-Тім», «Буковина-Ретро» – ЗС «Фазенда», «Путила» – «Кельменці», «Глибока» – «Роша».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, спеціально для ЧОФФ