Завтра стартує Благодійний турнір з міні-футболу «Tom-Studio spring-summer Cup”

УВАГА!!! УВАГА !!! УВАГА !!!

Вже завтра, 13 квітня, у четвер стартує Благодійний турнір з міні-футболу «TomStudio springsummer Cup. Це – новий формат, нова концепція, новий турнір, нові віяння! Такий собі весняно-літній Чемпіонат Буковини з міні-футболу! На нас чекають 9 тижнів цікавих і запеклих поєдинків за участі багатьох топ-команд Буковини, тому налаштовуємося на позитив!

Участь у турнірі беруть 10 буковинських команд. Усі ці команди грали у зимовому сезоні-2022/23: хтось – у Чемпіонаті Чернівецької області з міні-футболу, хтось – у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу. І всі вони вели боротьбу за місце під сонцем! Варто відзначити, що в турнірі зіграють команди, що посіли у футзальному чемпіонаті Чернівців друге, третє, четверте і п’яте місця! Отже, команди-учасниці – це:

 

«Том-Студіо» і «Том-Студіо-2» Чернівці

«ДВ-Транс» Недобоївці

ФК «Січ» Чернівці

ФК «Брусниця»

«Radent» Чернівці

«НДЕКЦ МВС» Чернівці

«Бастіон» Чернівці

ФК «Луко» Луковиця

«Майнц» Чернівці

 

Перед початком матчів І туру змагань відбудеться урочисте відкриття турніру, а вже потім розпочнеться міні-футбольне дійство! Наводимо розклад ігор І туру «TomStudio springsummer Cup”:

 

17:00 НДЕКЦ МВС ЧЕРНІВЦІ – СІЧ ЧЕРНІВЦІ

18:00 ФК ЛУКО ЛУКОВИЦЯ – БАСТІОН ЧЕРНІВЦІ

19:00 ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – ТОМ-СТУДІО ЧЕРНІВЦІ

20:00 РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – ФК БРУСНИЦЯ

21:00 МАЙНЦ ЧЕРНІВЦІ – ТОМ-СТУДІО-2 ЧЕРНІВЦІ

 

Розпочинаємо о 16:40, на штучному майданчику «Буковина», де зазвичай відбуваються поєдинки офіційного Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу!

Офіційні інформаційні партнери турніру – прес-служба АФЧО і медіа-агенція A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION.

 

Приходьте, буде неймовірно цікаво і гаряче!!