Загострюється боротьба за медалі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу

У Відкритому Чемпіонаті Чернівців з футзалу сезону-2021/22 позаду вже вісім турів. До завершення чемпіонату залишилося всього три ігрових дні, і в різних частинах турнірної таблиці на даний момент склалася діаметрально протилежна ситуація: якщо питання щодо боротьби за чемпіонство, по суті, вже є знятим з програми дня, то за другу-третю позиції, що дають право на медалі сезону, схоже, розпалюється справжня битва.

«Урожай-Сітка-Захід» повністю домінує в чемпіонаті, хоча останні тури далися «урожаївцям» не так вже й легко. У 8-му турі «Урожай» у дуже напруженому матчі, не дивлячись на шалений опір суперника, усе ж вирвав перемогу з рахунком 3:1 над «Vel-Team» і відірвався від найближчого переслідувача на даний момент – «ДВ-Транса» – на шість очок.

Фактично, вже після наступного, 9-го туру, в разі чергової перемоги, «Урожай-Сітка-Захід» зможе офіційно оформити чемпіонство, але забігати наперед поки що не будемо, адже м’яч – круглий, і може статися усе, що завгодно…

Чернівецький «Vel-Team» вже вкотре дуже сподобався глядачам своєю запальною грою, проте команді знову не вистачило кілька гравців на заміні, щоби не поступитися. Потенціал у «Vel-Team» доволі солідний, та цей сезон чомусь у «велтімівців» трохи не склався…

Дуже важливим для турніру був поєдинок між недобоївським «ДВ-Трансом» і «Варатиком» із Коломиї. Обидві команди є справжнім відкриттям сезону, мають солідну вболівальницьку аудиторію, та й ідуть у верхній частині турнірної таблиці.

У цій грі мінімально, з рахунком 1:0, переміг «Варатик» і цією перемогою суттєво змінив розклад сил у боротьбі за медалі чемпіонату. По-перше, «ДВ-Транс» фактично втратив усі сподівання на «золоті» медалі, а по-друге, «Варатик» тепер відстає від команди з Недобоївців усього на одне очко і, таким чином, претендує тепер не тільки на «бронзу», а й на «срібло» Чемпіонату Чернівців.

Багато чого вирішила для себе амбіційна «Фазенда». Чернівецькі «фазендейрос» впевнено перемогли «РАДЕНТ» із рахунком 3:0 і тепер, після «вікторії» над одним із своїх прямих конкурентів, можуть почувати себе значно впевненіше.

Вийшла з зони аутсайдерів «Молодія». Після кількох прикрих невдач і прорахунків команда з Молодії розгромила у звітному турі «ДЮСШ №1» м. Чернівці 11:0, набрала 10 очок і відірвалася від найближчих переслідувачів на чотири пункти.

 

ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 3:0
САДГОРА-АМАТОР ЧЕРНІВЦІ – ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 5:5
РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – ВНВ-ГРУП – 7:2
ДВ-ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 0:1
УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД ЧЕРНІВЦІ – VEL-TEAM ЧЕРНІВЦІ – 3:1
ФК МОЛОДІЯ – ДЮСШ-1 – 11:0
1. УРОЖАЙ ЧЕРНІВЦІ – 24
2. ДВ ТРАНС НЕДОБОЇВЦІ – 18
3. ВАРАТИК КОЛОМИЯ – 17
4. ФАЗЕНДА ЧЕРНІВЦІ – 16
5. РАДЕНТ ЧЕРНІВЦІ – 13
6. САДГОРА-АМАТОР ЧЕРНІВЦІ – 13
7. VEL TEAM ЧЕРНІВЦІ – 10
8. ФК МОЛОДІЯ – 10
9. ВНВ-ГРУП ЧЕРНІВЦІ – 6
10. ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – 6
11. ФК РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ – 6
12. ДЮСШ 1 – 0
В наступному, 9-му турі, що відбудеться вже найближчої суботи, 19 лютого, зустрінуться:
ДЮСШ №1 – РОКИТНЕ-СТАЛЬНІВЦІ
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ РЯТУВАЛЬНИК – ВНВ-ГРУП
САДГОРА-АМАТОР – ДВ-ТРАНС
ФАЗЕНДА – МОЛОДІЯ
УРОЖАЙ-СІТКА-ЗАХІД – ВАРАТИК
РАДЕНТ – ВЕЛ-ТІМ