Закінчився груповий етап ЕЛІТ-раунду Чемпіонату області з міні-футболу

Наближається до завершення зимовий міні-футбольний сезон на Буковині. Вчора, 6 березня, у суботу, на полі ГРК «Маленький Париж» у Чернівцях команди відіграли останній, 7-й тур групового етапу ЕЛІТ-раунду Чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу сезону-2020/21.

Визначилися нарешті усі чвертьфіналісти Чемпіонату, які продовжують боротьбу за чемпіонський титул нинішньої зими, і стартують вони в іграх плей-оф вже сьогодні: о 10:00 на цьому ж штучному майданчику відбудуться матчі ¼ фінала Чемпіонату області.

Несподіванок останній тур не приніс, хоча міг. Усі фаворити свої поєдинки виграли: деякі – легше, деякі – складніше, проте сенсацій, не зважаючи на всі намагання інших претендентів на продовження боротьби за медалі чемпіонату, так і не сталося.

Розпочала ігрову програму останнього туру Група ІІ. Тут фаворити – чернівецький «ТОМ-студіо» і ФК «Глибока» – фінішували перемогами і залишили за собою відповідно перше та друге місця. Михайлівській «Магістралі» заповітні три очки дісталися без бою, оскільки немотивований «Весільний світ» на гру не зібрався, а от центральною грою туру в цій групі стала битва між «Чернівецьким рятувальником» і «Боянами».

В матчі за останню, четверту путівку на вихід із групи перемогли «Рятувальники» з рахунком 5:1 і у чвертьфіналі на них очікують «Іванківці», а між цими суперниками вже відбулося два гарячих двобої в нинішньому сезоні, тому з цікавістю очікуватимемо на це протистояння.

 

Чернівецький рятувальник – Бояни – 5:1

Магістраль – Весільний світ – +:-

Глибока – Молодія – 5:4

ТОМ-студіо – Ставчани – 7:2

 

 1. ТОМ-студіо – 17
 2. Глибока – 16
 3. Магістраль – 12
 4. Чернівецький рятувальник – 11
 5. Бояни – 8
 6. Молодія – 7
 7. Ставчани – 5
 8. Весільний світ – 1

 

У Групі І усе проходило за аналогічним сценарієм: «Іванківці» та «НДЕКЦ», які ще раніше стали недосяжними для інших переслідувачів, здобули свої чергові перемоги і в останньому турі групового етапу і посіли також відповідно перше і другі місця у групі. Обидві команди перемогли  претендентів на продовження боротьби і тим самим дали шанс двом іншим командам на вихід у чвертьфінал.

Це – «Кіцмань», що переміг у напруженому поєдинку сусідів з Лужан з рахунком 2:1, і «Чагор», якому дуже нелегко прийшлося у двобої з Клішківцями, але який все ж таки здобув таку потрібну для себе звитягу над суперником з рахунком 3:2.

 

Іванківці – Золотий колос – 3:1

Чагор – Клішківці – 3:2

Кіцмань – Ваш майстер – 2:1

НДЕКЦ – Динівці – 7:4

 

 1. Іванківці – 18
 2. НДЕКЦ – 18
 3. Кіцмань – 12
 4. Чагор – 12
 5. Динівці – 9
 6. Золотий колос – 9
 7. Клішківці – 4
 8. Ваш майстер – 1

 

Таким чином, сформувалися наступні чвертьфінальні пари, яким вступати в бій вже сьогодні. До вашої уваги – розклад матчів ¼ на 7 березня 2021 р., ГРК «Маленький Париж»:

 

10:00 ФК Іванківці – Чернівецький рятувальник

10:50 ФК Глибока – ФК Кіцмань

11:40 ТОМ-студіо Чернівці – ФК Чагор

12:30 НДЕКЦ МВС Чернівці – Магістраль Михайлівка