Заняття-тренінг з елементами EORE проведено на базі Чернівецької Школи-інтернату №1

18 травня 2023 року в рамках соціально-спортивного проєкту “Spirit of Soccer Ukraine” на базі Чернівецького обласного навчально -реабілітаційного центру (Школа-інтернат №1) було проведено заняття-тренінг з елементами EORE щодо обізнаності дітей про вибухонебезпечні предмети та алгоритму дій у разі виявлення небезпечних предметів, зокрема боєприпасів.
На жаль, війна однаково жорстока та небезпечна для всіх і вибухонебезпечні предмети несуть небезпеку для кожного. Вміти правильно поводитись у разі їх виявлення, а також реагувати на сигнали тривоги – надзвичайно важливо, особливо це стосується діток з особливими фізичними та освітніми потребами –  вадами слуху, зору тощо. Адже небезпека не обирає…
Цього разу заняття проводилися саме з такими дітками. Сподіваємося, що вони тепер цілком усвідомлюють, що таке війна та всі ті небезпеки, що їх оточують в умовах війни.
В ігровій формі, використовуючи спеціальні вправи, саме ця вразлива категорія діток під час тренінгу засвоїла головні меседжі нашого проєкту: НЕ ТОРКАЙСЯ, ТРИМАЙСЯ ПОДАЛІ, КОМУНІКУЙ та ПОВІДОМЛЯЙ!
Увагу було акцентовано на найголовнішому для кожного – збереженню життя, окрім того, учасників тренінгу було мотивовано займатись спортом, активно розвиватись та дбати про власну безпеку!
Незмінно висловлюємо подяку за сприяння та пiдтримку мiжнародній органiзацii Spirit of Soccer, УАФ, ААФУ та Асоціації футболу Чернiвецькій області.
Окрема подяка вихователю закладу – Анастасії – за допомогу в комунікації з дітьми з вадами слуху.
Слава Украiнi, Слава ЗСУ та нашим героям!
Дбаємо про кожну дитину, оберiгаємо вiд можливих небезпек та разом, кожен на своєму фронтi, рухаємось до ПЕРЕМОГИ!