За сприяння АФЧО у Ржавинцях відбувся масштабний соціально-спортивний захід

22 липня, в суботу, в с. Ржавинці відбувся масштабний соціально-спортивний захід на Буковині організаторами якого стали відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області, Асоціація футболу Чернівецької області ,Служба ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області за підтримки Юрковецької ТГ та керівництва табору “Your camp”.

Розпочався захід проведенням “Olympic day”. Чернівецьке обласне відділення НОК за підтримки Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА презентували традиційну «Олімпійську руханку» на чолі з Чемпіоном Європи та світу з легкої атлетики, ЗМС і одним із найтитулованіших спортсменів Буковини Іваном Гешко, де взяло участь близько 200 дітей. Більшість із них склали дітлахи, що тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області через війну з окупантами, і до них доєдналися діти  з Чернівців, Кадубівців і Ржавинців.

Хочеться відмітити проекти, організацією яких переймалася АФЧО. Це – Проєкт психологічної підтримки для дітей та молоді через заняття спортом “ПОРУЧ” (координатор у Чернівецькій області – виконавчий директор АФЧО Олександр Плахов) і футбольно-благодійна акція під назвою «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» серед дитячо-юнацьких команд (координатор – перший заступник голови АФЧО Сергій Задорожняк), яка протягом цього року збирає дітей різних вікових категорій як серед тих, що тимчасово вимушено перебувають на території Чернівецької області через війну з окупантами, так і дітей, батьки яких зі зброєю в руках захищають Україну від агресорів.

Окрім цього, свої проекти в рамках цього спільного заходу провела Ювенальна Поліція ГУНП Чернівецької області (куратор-Юлія Олексюк). А саме: спільно із поліцейським офіцером громади було ознайомлення дітей із професією поліцейського, демонстрація службового авто та спеціальних засобів,патріотичний аква-грим, малюнок на асфальті, інтерактивне заняття з основ безпеки життєдіяльності, надання домедичної допомоги при різних невідкладних станах.

У футбольному турнірі «ФУТБОЛ ЗАРАДИ ЖИТТЯ» переможцями стали дітлахи с. Ржавинці, другими фінішували юні представники Кадубівців, а «бронзова» нагороди дісталися наймолодшим учасникам змагань – юним футболістам ФК «Чернівці».

АФЧО презентувала учасникам турніру нагородну атрибутику (кубки, медалі, статуетки кращим гравцям команд), футбольні м’ячі УАФ, для дитячої команди Юрковецької ТГ – 16 комплектів футбольної форми (футболка, шорти, гетри), для вихованців «YOUR CAMP» – футбольні м’ячі для різних вікових категорій та спортивне екіпірування.