“Золотий дубль” у “Буковинській зимі-2021” робить чернівецький “Дрім-Тім”!

Дуже драматично розгорнулися події у віковій категорії «40+» в останньому турі «Буковинської зими-2021» – турнірі з міні-футболу серед ветеранів, який майже до кінця березня тривав на штучному майданчику с. Волока. Драматизм ситуації розпочався ще в четвер, 25 березня, коли відбулася очна зустріч лідерів турніру – чернівецького «Дрім-Тіма» з ФК «Волока», а медальна інтрига тривала до останніх секунд останнього матчу турніру.

«Волока», яка захопила лідерство в турнірі, не змогла його утримати у вирішальному для себе матчі. Волочани у неймовірно драматичній грі поступилися 2:5 чернівецькому «Дрім-Тіму» і фактично позбавили себе шансів завоювати чемпіонське звання зимового сезону, оскільки на першу позицію знову повернувся опонент і в разі перемоги в останньому турі, в чому, власне, ніхто й не мав сумнівів, саме «Дрім-Тім» ставав переможцем ветеранських змагань у цій віковій категорії.

Так воно і сталося. В останньому, 7-му турі, що відбувся у п’ятницю, 26 березня, «Дрім-Тім» без варіантів розгромив «Садгору» з рахунком 9:3 і став чемпіоном «Буковинської зими-2021». Цікаво, що таким чином «дрімтімівці» зробили «золотий дубль» сезону, оскільки у віковій категорії старші представники клубу теж вибороли перше місце.

«Волока» теж перемогла в заключному турі: волочани з рахунком 4:2 здолали «Буковину-Ретро» і посіли друге місце в турнірній таблиці. А от «ретрівці» попали в дуже незручне і незвичне для них становище, адже мусили чекати на результат поєдинку «Іва» Коровія – «Спарта».

В разі перемоги над «спартанцями» з Чернівців «бронзові» нагороди турніру здобувала «Іва», проте в разі поразки команда з Коровії «відкочувалася» аж на 5-ту позицію, тому висока вартість результату цього матчу не викликала жодних сумнівів.

Що маємо в підсумку? Напевно, звичайну недооцінку суперника. «Спарта», яка ні на що не претендувала, зібралася з силами і голосно «грюкнула дверима», здобувши перемогу над «Івою» з рахунком 2:0, і ще раз можна констатувати факт: цей зимовий сезон «Іва», як один із фаворитів, таки провалила, фінішувавши п’ятою. Попереду – робота над численними помилками, якщо, звісно, це буде потрібно…

А от на четверту сходинку «скочила» чернівецька «Червона рута». Її суперник – аутсайдер «Кам’янка» – не з’явився на гру, але навіть за наявності навряд чи зміг би щось протиставити більш мотивованому і краще підготовленому опонентові.

7-й тур

Червона рута – Кам’янка – +:-

Дрім-Тім – Садгора – 9:3

Волока – Буковина-Ретро – 4:2

Спарта – Іва – 2:0

  1. Дрім-Тім Чернівці – 19
  2. ФК Волока – 18
  3. Буковина-Ретро Чернівці – 11
  4. Червона рута Чернівці – 10
  5. Іва Коровія – 10
  6. Спарта Чернівці – 7
  7. Садгора Чернівці – 5
  8. ФК Кам’янка – 0