Зональний чемпіонат області закінчила зона “Б”. Чемпіон – “Бояни-Припруття”!

Фінішував найдовший міні-футбольний зональний «марафон» сезону-2021/22 в Чернівецькій області – Чемпіонат області в Зоні «В». Команди пройшли довгу і складну дистанцію в 17 турів, проте це, безперечно, набагато цікавіше та змістовніше, аніж грати у підгрупах, а потім у плей-оф розігрувати медалі зональної першості.

В таких умовах усі команди грають кожна з кожною, отримують значно більше ігрової практики і абсолютно справедливо визначають, хто саме має право продовжити боротьбу за титул чемпіона області. Це – моя особиста думка як автора, і я її нікому не нав’язую, просто констатую.

На жаль, ці компліменти не стосуються останнього, 17-го туру… З дев’яти запланованих поєдинків учасники зони відіграли … лише чотири, причому важливим, або таким, який щось вирішує в кінцевому підсумку, був лише один із них.

Нікому з тих, що фінішували у першій трійці, останнього матчу чемпіонату зіграти не довелося через неявку суперників. «Бояни-Припруття», СФК «Магала» і «Драниця» без бою взяли по 3 очки і стали в підсумку володарями комплектів нагород зони «В».

Повз медалі “пролетів” у повному сенсі цих слів ФК “Рукшин-2”, але звинувачувати в цьому випадку він може тільки самого себе. До останнього туру рукшинці були другими і для того, щоби стати “срібним” призером зони, потрібно було просто перемагати “Зелений Гай-2”. Але сталося якраз навпаки: в цьому матчі переміг “Зелений Гай-2” з рахунком 1:2 і, як наслідок, “Рукшин-2” залишився без нагород, а “Зелений Гай-2” піднятися вище п’ятого місце в турнірній таблиці все одно не зміг.

 

17 тур – 06.02.2022:
ФК “Стальнівці” – ФК “Чорнівка-ПСЖ” – -:+
ФК “Маршинці” – ФК “Рідківці-2” – 2:4
ФК “Колінківці-Топорівці” – ФК “Зелений Гай” – +:-
СФК “Магала” – ФК “Колінківці-2” – +:-
ФК “Рукшин-2” – ФК “Зелений Гай-2” – 1:2
ФК “Бояни” – ФК “Рідківці” – 3:4
ФК “Драниця” – ФК “Динівці” – +:-
ФК “Селище” – ФК “Бояни-Припруття” – -:+
СФК “Магала” (юнаки) – ФК “Новоселиця-2017” – 8:1

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З МІНІ-ФУТБОЛУ. ЗОНА “В”