“Карпати” Берегомет, “Динівці-Малинівка”, “Тірас” м. Новодністровськ – володарі Кубків Других ліг

До 30-ї річниці Незалежності України, у Чернівецькій області відбулись три фінали кубків Других ліг.

Друга ліга “А”, вона ж “Вижницька зона”

На стадіоні “Черемош”, що у Вижниці на футбольне поле вийшли команди “Карпати” із Берегомету, і “Мілієве”. Матч проходив під акомпанемент дощу, у безкомпромісній боротьбі. Гравці обох команд “вигризали” м’яч на кожному метрі футбольного поля. Обидва колектива продемонстрували яскраву, динамічну гру, забивали дивовижні м’ячі, але берегометські “Карпати” виявились на декілька кроків попереду.

“Карпати” Берегомет – “Мілієве” ( 4:2 )

“Карпати” Берегомет – володар Кубка Другої Ліги “А”


Друга ліга “Б”, “Новоселицька”

Центральний стадіон у Новоселиці прийняв вболівальників, які виявили бажання переглянути один з найдраматичніших кубкових фіналів останніх років.
І “Колінківці”, і “Динівці-Малинівка” важко доходили до фінальної битви, здолавши на своєму шляху ряд грізних суперників. Слід зауважити, що ці команди перебувають на різних полюсах турнірної таблиці. “Колінківці” другі, “Динівці-Малинівка” на 7 позиції.
90 хвилин основного часу виявилось замало, щоб визначити кращого, тому фіналісти подарували глядачам ще 2 екстра-тайми мегакрутого двобою.
Динівчани налаштувались на максимум, скористались тим, що Колінківці догравали матч у меншості, пішли ва-банк та зрештою, підтвердили свій статус кубкової команди, з чим ми їх і вітаємо.

“Колінківці” – “Динівці-Малинівка” ( 1:3 )

“Динівці-Малинівка” – володар Кубка Другої ліги “Б”

Друга ліга “В”, Кубок Дністровського району

Новодністровський “Тірас” приїхав аж у Кельменці на фінал кубка. Суперник – “Дністер” с. Комарів. Родзинкою фіналу став численний ультрас “Тірасу”, який приїхав підтримати своїх із фаєрами та барабанами. Гаряча підтримка фанатів допомогла “Тірасу” із Новодністровська завоювати омріяний титул.

“Тірас” Новодністровськ – володар Кубка Другої ліги “В”

“Дністер” Комарів – “Тірас” Новодністровськ ( 1:2 )