Керівництво ФФЧО вшанувало буковинських героїв у рамках благодійного проекту

В середу, 28 серпня, на стадіоні «Буковина» відбулася благодійна акція від Федерації футболу Чернівецької області в рамках благодійного проекту «Діти героїв» – Буковина пам’ятає!». Проект очолює відома буковинська волонтерка Галина Абрам’юк і це – перший, але, сподіваємося, не останній рік його існування.

Очільник ФФЧО і радник президента ФФУ Василь Орлецький разом із своїм заступником і керівником Чернівецької міської федерації футболу Сергієм Задорожняком зустрілися з дітками буковинських воїнів-героїв, що закинули під час проведення АТО на сході України і подарували їм офіційні футбольні м’ячі ФФУ.

Зауважимо, що керівництво Федерації футболу Чернівецької області традиційно не оминає жодної благодійної акції на території Буковини, що пов’язана із дітьми, і завжди готова прийти на допомогу. «Діти – це наше майбутнє. Саме від них залежатиме, якою буде Україна завтра, а сьогодні ми мусимо робити все, щоби наші діти стали правильними будівниками правильної країни», – каже Василь Орлецький.

Звичайно, дітлахи були дуже задоволені такими подарунками, а керівник проекту Галина Абрам’юк запевнила, що проект буде відбуватися щорічно і висловила сподівання у тому, що ФФЧО залишатиметься разом із родинами БУКОВИНСЬКИХ ГЕРОЇВ і надалі!

Приємно було почути слова подяки й від родин буковинських героїв: «Дякуємо Василеві Орлецькому і Галині Абрам’юк за небайдужість і підтримку діток загиблих буковинських Героїв. Для них важливо, що про них пам‘ятають».

АЛЬБЕРТ КОМАРІ, A-3 SPORT MEDIA PRODUCTION, спеціально для ФФЧО