Комісія з реорганізації затвердила передвиборчі протоколи всіх 45 членів ФФУ

Позитивні новини для українського футболу щойно надійшли з Києва, і ЧОФФ відразу вирішила поділітися ними зі всіма своїми шанувальниками.

У Будинку футболу відбулося засідання Комісії з реорганізації Федерації футболу України. За підсумками роботи Комісії було розглянуто три питання: про розгляд керівними органами членів ФФУ рішень ХІХ Конгресу Федерації, про підведення підсумків по висуненню кандидатів від членів ФФУ на Конгрес, який відбудеться 16 червня 2017 р. та про висунення членами ФФУ кандидатур на посаду президента Федерації.

Комісія перевірила та офіційно підтвердила, що отримала всі протоколи засідань керівних органів від 45-и членів ФФУ. Відповідно до отриманих документів, усі члени ФФУ підтримали рішення ХІХ Конгресу, зокрема, щодо проведення реорганізації ФФУ. Також Комісія встановила, що усі 45 членів Федерації належним чином, відповідно до Статуту Федерації, обрали всіх делегатів для участі в Конгресі, що відбудеться 16 червня 2017 р.

Комісія, відповідно до отриманих витягів із протоколів засідань керівних органів членів ФФУ, визначила, що всіма 45-а членами Федерації для участі у виборах президента ФФУ висунуто одну кандидатуру – чинного керівника Андрія Павелка.

Відповідна офіційна інформація та запрошення для участі у майбутньому Конгресі будуть направлені делегатам Конгресу та членам Федерації.

Прес-служба ЧОФФ